| قطر چرخ | 75/100/125 میلی متر |
|---|---|
| عرض آج | 32 میلی متر |
| نوع بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه بشقاب | 65 × 94 میلی متر |
| فاصله سوراخ ها | 78 × 78mm / 45 × 71mm |
| نام | چرخ های سنگین فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| قطر چرخ | 100 /125 /150 /200 میلی متر |
| عرض آج | 50 میلی متر |
| نوع بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه بشقاب | 100 × 110 میلی متر |
| نام | چرخ های فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| قطر چرخ | 50 میلی متر |
| عرض آج | 32 میلی متر |
| نوع بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه بشقاب | 54 × 70 میلی متر |
| ارتفاع نصب | 105 میلی متر |
|---|---|
| رنگ | قرمز |
| نوع ترمز | با ترمز چرخش |
| نوع تحمل | غلتک |
| ظرفیت | 100 کیلوگرم |
| قطر چرخ | 50 میلی متر |
|---|---|
| عرض آج | 32 میلی متر |
| نوع بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه بشقاب | 65 × 94 میلی متر |
| فاصله سوراخ ها | 78 × 78mm / 45 × 71mm |
| قطر چرخ | 75/100/125 میلی متر |
|---|---|
| عرض آج | 32 میلی متر |
| نوع تحمل | بلبرینگ دوبل |
| اندازه بشقاب | 65 × 94 میلی متر |
| فاصله سوراخ ها | 78 × 78mm / 45 × 71mm |
| قطر چرخ | 75/100/125 میلی متر |
|---|---|
| عرض آج | 32 میلی متر |
| نوع بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه بشقاب | 65 × 94 میلی متر |
| فاصله سوراخ ها | 78 × 78mm / 45 × 71mm |
| قطر چرخ | 75/100/125 میلی متر |
|---|---|
| عرض آج | 32 میلی متر |
| نوع تحمل | بلبرینگ دوبل |
| اندازه بشقاب | 65 × 94 میلی متر |
| فاصله سوراخ ها | 78 × 78mm / 45 × 71mm |
| نام | ماشین آلات سنگینی فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| قطر چرخ | 100 /125 /150 /200 میلی متر |
| عرض آج | 50 میلی متر |
| نوع بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه بشقاب | 100 × 110 میلی متر |
| نام محصول | چرخاننده 2.5 اینچی صفحه بالایی چرخاننده فولاد ضد زنگ 304 با ترمز کامل - چرخ نایلونی چرخ نایلونی PA |
|---|---|
| قطر چرخ | 2.5 اینچ (65 میلی متر) |
| ماده چرخشی | PU |
| عرض آج | 1-1/4 "(32 میلی متر) |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |