| نام | چرخ های ریخته گری صنعتی PP/TPR 3 / 4 / 5 / 6 / 8 اینچ |
|---|---|
| قطر چرخ | 3 اینچ / 4 اینچ / 5 اینچ / 6 اینچ / 8 اینچ |
| ماده چرخشی | پلی پروپیلن (PP) / لاستیک ترموپلاستیک (TPR) |
| عرض آج | 32 میلی متر |
| ظرفیت بار | 50-180 کیلوگرم |
| نام | چرخهای چرخدار TPR صنعتی سبک – تحرک صاف و بیصدا برای مبلمان و تجهیزات |
|---|---|
| تایپ کنید | کاستورهای بشقاب، کاستورهای ساقه |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| گارانتی | در دسترس نیست |
| سبک | چرخش جهانی 360 درجه |
| نام | چرخهای کاستور بیصدا 2 / 3 / 4 اینچی خاکستری چرخهای قفل صفحه بالایی چرخان برای چرخ دستی سوپرمارکت |
|---|---|
| قطر چرخ | 50 میلی متر / 75 میلی متر / 100 میلی متر |
| عرض آج | 18/25 میلی متر |
| بلبرینگ | دشت |
| ارتفاع بار | 69 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر |
| نام | 4-5 اینچ TPR چرخ کاستور تک توپ با ظرفیت بارگیری 100 کیلوگرم برای تجهیزات سوپرمارکت |
|---|---|
| بلبرینگ | بلبرینگ تکی با محافظ نخ |
| تایپ کنید | ساقه/صفحه (ترمز/چرخان/ثابت) |
| ماده چرخشی | پلی پروپیل |
| قطر چرخ | 4/5 اینچ |
| نام | چرخ های چرخ دار TPR |
|---|---|
| نام محصول | لاستیک ترموپلاستیک الاستیک (TPR) کاستورهای پزشکی همه پلاستیک |
| قطر چرخ | 100mm/125mm |
| عرض چرخ | 32 میلی متر |
| حامل | بلبرینگ تک توپ |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
|---|---|
| پشتیبانی سفارشی | OEM ، ODM |
| مادی | پلی پروپیلن ، لاستیک ترموپلاستیک |
| ضمانت | در دسترس نبودن |
| قطر چرخ | 6 "(150 میلی متر) |
| نام | چرخ کاستر TPR با اقلیت بالا صنعتی |
|---|---|
| ماده چرخشی | TPR با عصب بالا |
| اندازه نخ | M12 × 30 میلی متر |
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 160 |
| عرض آج | 25mm / 30mm / 37mm / 40mm / 50mm |
| مواد | لاستیک ترموپلاستیک |
|---|---|
| شماره مدل | SY-12 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| نام محصول | کاستور TPR مشکی فولاد ضد زنگ 304 سنگین |
| قطر چرخ | 4'' 5'' 6'' 8'' |
| نام | چرخ های دارویی |
|---|---|
| ماده چرخشی | TPR TRED + PP هسته |
| قطر چرخ | 75/100/125 میلی متر |
| عرض آج | 32 میلی متر |
| نوع بلبرینگ | بلبرینگ |
| قطر چرخ | 75/100/125 میلی متر |
|---|---|
| عرض آج | 32 میلی متر |
| نوع تحمل | بلبرینگ دوبل |
| اندازه بشقاب | 65 × 94 میلی متر |
| فاصله سوراخ ها | 78 × 78mm / 45 × 71mm |