| نام | چرخ چرخنده پلی پروپیلن صنعتی |
|---|---|
| ماده چرخشی | پلی پروپیلن |
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 160 |
| عرض آج | 25mm / 30mm / 37mm / 40mm / 50mm |
| ارتفاع بار | 95mm / 125mm / 153mm / 195mm / 240mm |
| نام | رنده های سنگین |
|---|---|
| قطر چرخ | 100/125/150/200 میلی متر |
| عرض آج | 50 میلی متر |
| یاتاقان | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 144/164/186/240 میلی متر |
| نام | کاستورهای مبلمان |
|---|---|
| تایپ کنید | کاستورهای بشقاب، کاستورهای ساقه |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| گارانتی | در دسترس نبودن |
| سبک | سفت و محکم ، چرخان و سفت و سخت ، چرخان با ترمز |
| نام | چرخ چرخ گردان پلی پروپیلن 3 تا 5 اینچی با بلبرینگ دوبل برای چرخ دستی و تجهیزات صنعتی |
|---|---|
| قطر چرخ | 3/4/5 اینچ |
| بلبرینگ | بلبرینگ |
| تایپ کنید | SWIVEL، سخت افزار، ابزار، اتصالات |
| عرض آج | 32 میلی متر |
| نام محصول | چرخهای چرخدار صنعتی PP سنگین 4 / 5 / 6 / 8 اینچی - محلول پویایی پلیپروپیلن بادوام |
|---|---|
| اندازه چرخ | 4''5''6''8'' |
| ماده چرخشی | پلی پروپیلن (PP) |
| ظرفیت بار | 260 کیلوگرم / 320 کیلوگرم / 380 کیلوگرم / 460 کیلوگرم |
| نوع بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| نام محصول | چرخهای چرخان گردان پلیپروپیلن 2 و 3 اینچی به سبک اروپایی با قیمت ارزان - چرخهای سبک بارگیری 60 تا |
|---|---|
| قطر چرخ | 2 اینچ (50 میلی متر) / 3 اینچ (75 میلی متر) |
| ماده چرخشی | پلی پروپیلن |
| پشتیبانی سفارشی سازی | OEM / ODM |
| براکت / مسکن | براکت گردان فولادی با روکش روی |
| تایپ کنید | کاستورهای بشقاب |
|---|---|
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| شماره مدل | فرودگاه PP/TPR CASTER |
| سبک | چرخان و سفت |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| نام | کاستورهای صنعتی |
|---|---|
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 150 میلی متر |
| عرض آج | 37 میلی متر |
| یاتاقان | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (با قطر) |
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 150 میلی متر |
|---|---|
| عرض آج | 37 میلی متر |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (با قطر) |
| شعاع چرخشی | 75mm / 85mm / 98mm / 115mm (با قطر) |
| نام محصول | کاستورهای آج پلی پروپیلن |
|---|---|
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| پشتیبانی سفارشی | OEM / ODM |
| مواد معدنی | PP |
| حامل | بلبرینگ دوتایی |