| نام | چرخهای چرخدار صنعتی 4 / 5 / 6 / 8 اینچی با ترمز، تحمل بار بالا |
|---|---|
| مواد | PU |
| قطر چرخ | 100 میلی متر / 125 میلی متر / 150 میلی متر / 200 میلی متر |
| عرض آج | 45 میلی متر |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| نام محصول | چرخهای صنعتی نارنجی 2 اینچی / 3 اینچی / 4 اینچی / 5 اینچی - چرخهای PU متوسط با گزینههای چرخشی و |
|---|---|
| ماده چرخشی | پلی اورتان |
| مواد براکت | فولاد |
| نوع نصب | صفحه بالای صفحه |
| قطر چرخ | 2 اینچ / 3 اینچ / 4 اینچ / 5 اینچ |
| نام | چرخهای چرخدار صنعتی لاستیکی چرخان 3 اینچی - نورد سنگین و روان |
|---|---|
| پایان | روکش شده روی |
| تایپ کنید | کاستورهای بشقاب، کاستورهای ساقه |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| ظرفیت بار | 80 کیلوگرم |
| نام محصول | چرخ کاستور صنعتی فوق سنگین - کارخانه OEM ساخته شده برای حمل حداکثر بار |
|---|---|
| قطر | 8" |
| عرض چرخ | 50 میلی متر |
| ظرفیت بار | 450 کیلوگرم |
| مراکز سوراخ صفحه | 91.2/77.5*75.5/67 میلی متر |
| نام | 3 4 5 اینچی چرخ چرخ دستی دوبل بلبرینگ مقاوم در برابر سایش با چرخهای چرخدار صنعتی صفحه گردان ترمز |
|---|---|
| تایپ کنید | SWIVEL، سخت افزار، ابزار، اتصالات |
| قطر چرخ | 3 4 5 اینچ |
| عرض آج | 32 میلی متر |
| ماده چرخشی | PP |
| نام محصول | چرخهای صنعتی فوق سنگین 2 تن (2000 کیلوگرم) – قابلیت تحرک PU/فلزی با بار بالا |
|---|---|
| قطر | 12 اینچ |
| درمان سطحی | روکش شده روی |
| عرض چرخ | 75 میلی متر |
| قطر چرخ | 305 میلی متر |
| نام | چرخ های چرخ دار صنعتی سنگین |
|---|---|
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 150 میلی متر |
| عرض آج | 37 میلی متر |
| حامل | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (با قطر) |
| نام محصول | چرخ های یونیورسال جاذب ضربه با ظرفیت بار بالا |
|---|---|
| قطر | 5 اینچ، 6 اینچ، 8 اینچ |
| درمان سطحی | روکش شده روی |
| قطر چرخ | 125/150/200 میلی متر |
| رنگ | قرمز |
| نام | کاستورهای صنعتی |
|---|---|
| قطر چرخ | 100 میلی متر / 125 میلی متر |
| عرض آج | 37.5 میلی متر |
| حامل | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (با قطر) |
| قطر چرخ | 100/125/150/200 میلی متر |
|---|---|
| عرض آج | 50 میلی متر |
| حامل | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 144/164/186/240 میلی متر |
| اندازه بشقاب | 100 × 100 میلی متر |