| نام محصول | چرخهای قابل تنظیم همسطح چرخهای چرخان 360 درجه - چرخهای مبلمان و میز کار |
|---|---|
| ماده چرخشی | نایلون، فولاد |
| گواهی | CE |
| عرض آج | 30 میلی متر |
| سبک | چرخشی |
| نام محصول | چرخ کاستر تراز گردان 3 اینچی - چرخ چرخدار جهانی قابل تنظیم برای میز کار و تجهیزات |
|---|---|
| مواد | نایلون |
| عرض چرخ | 75 میلی متر |
| دما | -25 / +85 درجه سانتیگراد |
| ظرفیت بار | 100/300/500 کیلوگرم |
| نام محصول | GD150F (نوع کوه صفحه) |
|---|---|
| ارتفاع قابل تنظیم | 120 + 12 میلی متر |
| عرض چرخ | 56 میلی متر (برای ثبات فوق العاده) |
| قطر محور | 3.5 اینچ |
| فاصله سوراخ ها | 70*70 میلی متر |
| نام محصول | چرخهای چرخدار قابل تنظیم همسطح 2 اینچی - چرخدار با قابلیت تحرک و پایداری جهانی |
|---|---|
| قطر چرخ | 2 اینچ (50 میلی متر)، 2.5 اینچ (65 میلی متر)، 3 اینچ (75 میلی متر) |
| مواد | نایلون |
| عرض چرخ | 38 میلی متر |
| دما | -25 / +85 درجه سانتیگراد |
| نام محصول | چرخ کاستر جهانی قابل تنظیم 2 اینچی برای میز کار و تجهیزات صنعتی |
|---|---|
| مواد | نایلون |
| عرض چرخ | 38 میلی متر |
| دما | -25 / +85 درجه سانتیگراد |
| ظرفیت بار | 250 کیلوگرم |
| نام محصول | کاستورهای تسطیح تاشو قابل تنظیم ارتفاع میز کار چرخ نایلونی چرخ گردان با پایه تراز |
|---|---|
| مواد | پلی پروپیلن |
| گارانتی | بدون ضمانت |
| ظرفیت بار | 65-110 کیلوگرم |
| قطر چرخ | 50 میلی متر |
| Product Name | GD40/60/80/100 Caster Wheel |
|---|---|
| Tread Width | 19/24/30/32mm |
| Wheel Diamete | 40/50/62/70mm |
| Application | Food & Beverage, Retail, Restaurants, Machinery |
| Plate Size | 73*73 inches |
| نام محصول | تراز کردن چرخ های کاستور با ارتفاع قابل تنظیم برای میزهای کارگاه ، ماشین آلات صنعتی ، مبلمان اداری و |
|---|---|
| ماده چرخشی | پلی اورتان (PU) ، نایلون ، لاستیک ، چدن |
| الگوی آج | صاف ، شیار الماس ، روبان |
| عرض آج | 19/24/30/32 میلی متر |
| ماده پلاتین | فولاد (روکش روی) ، فولاد ضد زنگ |
| نام محصول | تراز کردن چرخ های کاستر ارتفاع قابل تنظیم |
|---|---|
| ماده چرخشی | پلی اورتان (PU) ، نایلون ، لاستیک ، چدن |
| الگوی آج | صاف ، شیار الماس ، روبان |
| عرض آج | 19/24/30/32 میلی متر |
| ماده پلاتین | فولاد (روکش روی) ، فولاد ضد زنگ |
| نام محصول | تراز کردن چرخ های کاستور با ارتفاع قابل تنظیم برای میزهای کارگاه ، ماشین آلات صنعتی ، مبلمان اداری و |
|---|---|
| مواد چرخ | پلی اورتان (PU) ، نایلون ، لاستیک ، چدن |
| مادی | PA6 (هسته) ، TPR (آج) ، فلز (مسکن) |
| قطر سوراخ پیچ | φ7mm ، φ9mm ، φ11mm |
| عرض آج | 19/24/30/32 میلی متر |