| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 65 × 94 mm |
| Afstand tussen gaten | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |
| Naam | Wielen van de roestvrij staal de Op zwaar werk berekende Gietmachine |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 / 125 / 150 / 200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 100 × 110 mm |
| Naam | Roestvrij staalgietmachines |
|---|---|
| Wieldiameter | 50 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 54 × 70 mm |
| Montagehoogte | 105 mm |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Typ van rem | Draaien met rem |
| Lagertype | Rol |
| Capaciteit | 100 kg |
| Wieldiameter | 50 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 65 × 94 mm |
| Afstand tussen gaten | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Lagertype | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 65 × 94 mm |
| Afstand tussen gaten | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 65 × 94 mm |
| Afstand tussen gaten | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Lagertype | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 65 × 94 mm |
| Afstand tussen gaten | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |
| Naam | Ruiten van roestvrij staal |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 / 125 / 150 / 200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 100 × 110 mm |
| Productnaam | Zware belasting 2,5″ bovenplaat zwenkwiel van 304 roestvrij staal met totale rem – PA nylon wielen m |
|---|---|
| Wieldiameter | 2.5" (65 mm) |
| Wielmateriaal | PU |
| Loopvlakbreedte | 1-1/4 "(32 mm) |
| Handelswijze | Doppelballagers |