| نام | چرخ های 3 اینچی لاستیکی |
|---|---|
| نوع | کاستورهای بشقاب، کاستورهای ساقه |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| ضمانت | در دسترس نبودن |
| سبک | سفت و محکم ، چرخان و سفت و سخت ، چرخان با ترمز |
| نام | چرخ چرخ صنعتی PU |
|---|---|
| ماده چرخشی | آج پلی اورتان + هسته پلی پروپیلن |
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 160 میلی متر |
| عرض آج | 25mm / 30mm / 37mm / 40mm / 50mm |
| ارتفاع بار | 95mm / 125mm / 153mm / 195mm / 240mm |
| نام | چرخ چرخنده پلی پروپیلن صنعتی |
|---|---|
| ماده چرخشی | پلی پروپیلن |
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 160 |
| عرض آج | 25mm / 30mm / 37mm / 40mm / 50mm |
| ارتفاع بار | 95mm / 125mm / 153mm / 195mm / 240mm |
| نام تجاری | PLEYMA |
|---|---|
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| گارانتی | دیگر |
| شماره مدل | نوع صنعتی سری 5 |
| نام محصول | چرخهای ریختهگری PU متوسط سنگین 4 اینچ/5 اینچ/6 اینچ | 200 تا 300 کیلوگرم بار | چرخهای چرخان دوب |
|---|---|
| قطر | 4 اینچ، 5 اینچ، 6 اینچ |
| درمان سطحی | روکش شده روی |
| قطر چرخ | 100/125/150 میلی متر |
| رنگ | سبز |
| نام محصول | ورق دوبل بلبرینگ کاستور سنگین ژاپنی با ظرفیت بارگذاری بالا چرخ های کاستور لاستیکی 4 اینچی |
|---|---|
| قطر | 4 اینچ، 5 اینچ، 6 اینچ، 8 اینچ |
| درمان سطحی | روکش شده روی |
| قطر چرخ | 100/130/150/200 میلی متر |
| رنگ | سیاه |
| اندازه چرخ | 100 میلی متر / 125 میلی متر / 150 میلی متر |
|---|---|
| ماده چرخشی | هسته فولادی با آج PU با کیفیت بالا |
| ظرفیت بار | 200-300 کیلوگرم در هر چرخ |
| نوع تحمل | بلبرینگ دوبل |
| عرض چرخ | 4 اینچ: 100×37 میلی متر 5 اینچ: 125×37 میلی متر 6 اینچ: 150×37 میلی متر |
| نام | چرخهای ریختهگری فولاد ضد زنگ صنعتی PU 304 – کرچک نورد صاف 50 میلیمتری (2 اینچ) |
|---|---|
| تایپ کنید | کاستور بشقاب (ترمز و چرخان و سفت و سخت) |
| اندازه بشقاب | 54 × 44 میلی متر |
| قطر چرخ | 50 میلی متر |
| عرض آج | 22 میلی متر |
| نام محصول | چرخ چرخان چرخشی کوچک 2 اینچی (50 میلی متر) - چرخ چرخ دستی صنعتی بار سنگین جهانی |
|---|---|
| مواد | TPR + نایلون + ABS |
| تایپ کنید | کاستورهای بشقاب |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه | 2 اینچ (50 میلی متر) |
| نام محصول | کاستورهای صنعتی سنگین 4 اینچی / 5 اینچی / 6 اینچی / 8 اینچی - چرخهای صنعتی با بار بالا |
|---|---|
| اندازه | 4 اینچ (100 میلی متر) / 5 اینچ (125 میلی متر) |
| تایپ کنید | کاستورهای بشقاب |
| مواد | پلی پروپیلن سفید (PPBN) |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |