| Nazwa | 3 cali gumowe koła |
|---|---|
| Typ | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | Nie płynny |
| Styl | Sztywne, obrotowe, obrotowe i sztywne, obrotowe z hamulcem |
| Nazwa | Przemysłowe koło kołowe PU |
|---|---|
| Materiał kół | Bieżnik poliuretanowy + rdzeń polipropylenowy |
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 mm |
| Szerokość bieżnika | 25 mm / 30 mm / 37 mm / 40 mm / 50 mm |
| Wysokość ładunku | 95 mm / 125 mm / 153 mm / 195 mm / 240 mm |
| Nazwa | Przemysłowe koło z polipropylenu |
|---|---|
| Materiał kół | Polipropylen |
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 |
| Szerokość bieżnika | 25 mm / 30 mm / 37 mm / 40 mm / 50 mm |
| Wysokość ładunku | 95 mm / 125 mm / 153 mm / 195 mm / 240 mm |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Gwarancja | Inny |
| Numer modelu | Seria typu przemysłowego-5 |
| Nazwa produktu | Koła samonastawne z PU o średniej wytrzymałości 4"/5"/6" | Obciążenie 200–300 kg | Kó |
|---|---|
| Średnica | 4 cale, 5 cali, 6 cali |
| Obróbka powierzchniowa | Cynk plany |
| Średnica koła | 100/125/150 mm |
| Kolor koła | zielony |
| Nazwa produktu | Japońskie kółka obrotowe o dużej wytrzymałości Podwójne łożysko kulkowe o dużej nośności 4-calowe gu |
|---|---|
| Średnica | 4 cale, 5 cali, 6 cali, 8 cali |
| Obróbka powierzchniowa | Cynk plany |
| Średnica koła | 100/130/150/200 mm |
| Kolor koła | Czarny |
| Rozmiar kół | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
|---|---|
| Materiał kół | Stalowy rdzeń z wysokiej jakości bieżnikiem z PU |
| Pojemność ładowania | 200–300 kg na koło |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Szerokość koła | 4 cale: 100×37 mm 5 cali: 125×37 mm 6 cali: 150×37 mm |
| Nazwa | Przemysłowe kółka samonastawne ze stali nierdzewnej 304 PU – gładkie kółko jezdne o średnicy 50 mm ( |
|---|---|
| Typ | Caster płyty (Brake i obrotowe i sztywne) |
| Rozmiar talerza | 54 × 44 mm |
| Średnica koła | 50 mm |
| Szerokość bieżnika | 22 mm |
| Nazwa produktu | Małe kółko obrotowe do dużych obciążeń 2 cale (50 mm) – uniwersalne koło do wózka przemysłowego do d |
|---|---|
| Tworzywo | TPR+Nylon+ABS |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar | 2″ (50 mm) |
| Nazwa produktu | Europejskie kółka przemysłowe o dużej wytrzymałości 4″ / 5″ / 6″ / 8″ – koła do transportu przemysło |
|---|---|
| Rozmiar | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Tworzywo | Biały polipropylen (PPBN) |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |