| Naam | 3 inch rubberen rolwielen |
|---|---|
| Type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Garantie | Niet beschikbaar |
| Stijl | Rigid, Swivel, Swivel & Rigid, Swivel met rem |
| Naam | Industriële PU-rolwiel |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan loopvlak + polypropyleen kern |
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 mm |
| Loopvlakbreedte | 25mm / 30mm / 37mm / 40mm / 50mm |
| Laadhoogte | 95mm / 125mm / 153mm / 195mm / 240mm |
| Naam | Industriële polypropyleen zwenkwiel |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polypropyleen |
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 |
| Loopvlakbreedte | 25mm / 30mm / 37mm / 40mm / 50mm |
| Laadhoogte | 95mm / 125mm / 153mm / 195mm / 240mm |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Garantie | Ander |
| Modelnummer | Industrieel type serie-5 |
| Productnaam | Middelzware PU-zwenkwielen 4"/5"/6"| 200–300 kg belasting | Zwenkwielen met dubbele k |
|---|---|
| Diameter | 4 inch, 5 inch, 6 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 100/125/150 mm |
| Wielkleur | groente |
| Productnaam | Japanse zware zwenkplaat met dubbel kogellager, hoog draagvermogen en 4 inch rubberen zwenkwielen |
|---|---|
| Diameter | 4 inch, 5 inch, 6 inch, 8 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 100/130/150/200mm |
| Wielkleur | Zwart |
| Wielmaat | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
|---|---|
| Wielmateriaal | Stalen kern met hoogwaardig PU-loopvlak |
| Laadvermogen | 200–300 kg per wiel |
| Lagertype | Doppelballagers |
| Wielbreedte | 4 inch: 100×37 mm 5 inch: 125×37 mm 6 inch: 150×37 mm |
| Naam | Industriële PU 304 roestvrijstalen zwenkwielen – 50 mm (2") soepel rollend zwenkwiel |
|---|---|
| Type | Plaatwiel (rem & zwenk & vast) |
| Plaatgrootte | 54 × 44 mm |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Loopvlakbreedte | 22 mm |
| Productnaam | 2 inch (50 mm) klein, zwaar uitgevoerd zwenkwiel – universeel industrieel trolleywiel voor zware las |
|---|---|
| Materiaal | TPR+Nylon+ABS |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 2″ (50 mm) |
| Productnaam | Europese stijl 4″ / 5″ / 6″ / 8″ zware industriële zwenkwielen – industriële mobiliteitswielen met h |
|---|---|
| Maat | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Type | Platenrollers |
| Materiaal | Wit polypropyleen (PPBN) |
| Handelswijze | Doppelballagers |