| Productnaam | Extra zware 12 inch zwenkwielen, schokbestendig, hoog draagvermogen |
|---|---|
| Diameter | 12 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 305 mm |
| Wielkleur | Oranje |
| Productnaam | 2 inch TPR-zwenkwiel met dubbele wielen – Duurzame dubbelwielige trolleyzwenkmachine voor soepele, s |
|---|---|
| Maat | 50/75 mm |
| Behuizingsmateriaal | Staal met zinklaag |
| Materiaal | TPR (thermoplastisch rubber) |
| Loopvlakbreedte | 18/25 mm |
| Productnaam | Roestvrijstalen apparaatwielen |
|---|---|
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Roestvrij stalen glijlager |
| Maat | 2″ (50 mm), 3″ (75 mm) |
| Beugelmateriaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | Zwenkbaar medisch zwenkwiel van 100 mm (4 inch) met Total Lock-rem |
|---|---|
| Materiaal | Grijze TPR + PP-kern |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Maat | 100 mm |
| Productnaam | 6"/8"/10" rem/stijve extra zware MC nylon zwenkwiel |
|---|---|
| Diameter | 6 inch, 8 inch, 10 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 150/200/250 mm |
| Wielkleur | Wit, Sinaasappel |
| Naam | Medisch apparaat caster |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125 mm |
| Wielbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Montagetype | Stuurpen met schroefdraad, totale rem, boutgat, bovenplaat... |
| Productnaam | Dubbele kogellagers Wielwiel Vaste plaat |
|---|---|
| Diameter | 2 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Wielkleur | Wit/blauw |
| Model | 1,5 inch / 2 inch |
|---|---|
| Wieldiameter | 1,5 inch (38 mm) / 2 inch (50 mm) |
| Wielmateriaal | Polyurethaan (loopvlak) / Staal (kern) |
| Loopvlakbreedte | 25 mm |
| Laadvermogen | 100 kg / 150 kg |
| Brand name | PLEYMA |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Wiel | Vierwiel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Productnaam | Maagdelijk materiaal hand trolley met TPR -wiel |
| Model | JB-50 / JB-60 / JB-80 / JB-100 |
|---|---|
| Materiaal | SUS 304 |
| Geschikte wieldiameter (mm) | 50/60/80/100 |
| Bordformaat | 54 × 70 mm |
| Draaddiameter (mm) | M10 / M12 / M14 / M16 / M20 |