| Productnaam | Verstelbare nivelleerwielen 360° zwenkwielen – zwenkwiel voor meubels en werkbanken |
|---|---|
| Wielmateriaal | nylon, staal |
| Certificering | CE |
| Loopvlakbreedte | 30 mm |
| Stijl | Draaien |
| Productnaam | 3 inch draaibaar nivelleerwiel – verstelbare universele zwenkwiel voor werkbank en uitrusting |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
| Wiel breedte | 75 mm |
| Temperatuur | -25 /+85°C |
| Laadvermogen | 100/300/500KG |
| Productnaam | GD150F (type plaatmontage) |
|---|---|
| Verstelbare hoogte | 120+12 mm |
| Wiel breedte | 56 mm (extra breed voor stabiliteit) |
| Asdiameter | 3,5 INCH |
| Gatafstand | 70*70mm |
| Productnaam | 2 inch verstelbare zwenkwielen – universele mobiliteits- en stabiliteitszwenkmachine |
|---|---|
| Wieldiameter | 2" (50 mm), 2,5" (65 mm), 3" (75 mm) |
| Materiaal | Nylon |
| Wiel breedte | 38 mm |
| Temperatuur | -25 /+85°C |
| Productnaam | 2 inch draaibaar nivelleerwiel, verstelbaar universeel zwenkwiel voor werkbank en industriële appara |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
| Wiel breedte | 38 mm |
| Temperatuur | -25 /+85°C |
| Laadvermogen | Biozorg |
| Productnaam | In hoogte verstelbare intrekbare nivelleerwielen Nylon wiel Werkbank zwenkwiel met stelvoet |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Garantie | Geen garantie |
| Laadvermogen | 65-110 kg |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Product Name | GD40/60/80/100 Caster Wheel |
|---|---|
| Tread Width | 19/24/30/32mm |
| Wheel Diamete | 40/50/62/70mm |
| Application | Food & Beverage, Retail, Restaurants, Machinery |
| Plate Size | 73*73 inches |
| Productnaam | Verstelbare hoogte-nivelleringswielen voor werkplaatsen, industriële machines, kantoormeubelen en la |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan (PU), Nylon, Rubber, Gietijzer |
| Loopvlakpatroon | Glad, Diamantgroef, Geribbeld |
| Loopvlakbreedte | 19/24/30/32mm |
| Bordmateriaal | Staal (verzinkt), Roestvrij staal |
| Productnaam | Nivellering van caster wielen verstelbare hoogte |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan (PU), Nylon, Rubber, Gietijzer |
| Loopvlakpatroon | Glad, Diamantgroef, Geribbeld |
| Loopvlakbreedte | 19/24/30/32mm |
| Bordmateriaal | Staal (verzinkt), Roestvrij staal |
| Product name | Verstelbare hoogte-nivelleringswielen voor werkplaatsen, industriële machines, kantoormeubelen en la |
|---|---|
| Wiel Materiaal | Polyurethaan (PU), Nylon, Rubber, Gietijzer |
| Materiaal | PA6 (kern), TPR (loopvlak), metaal (behuising) |
| Diameter boutgat | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt: |
| Loopvlakbreedte | 19/24/30/32mm |