| Naam | 4/5/6/8 inch zware industriële zwenkwielen met rem, hoog draagvermogen |
|---|---|
| materiaal | PU |
| Wieldiameter | 100mm / 125mm/ 150mm / 200mm |
| Loopvlakbreedte | 45 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Productnaam | 2″ / 3″ / 4″ / 5″ oranje industriële zwenkwielen – middelzware PU-zwenkwielen met draaibare en vaste |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan |
| Beugelmateriaal | Staal |
| Montagetype | Bovenste plaatbevestiging |
| Wieldiameter | 2″ / 3″ / 4″ / 5″ |
| Naam | 3 inch draaibare rubberen industriële zwenkwielen – zwaar en soepel rollend |
|---|---|
| Finish | Gezel |
| Type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Laadvermogen | 80 kg |
| Productnaam | Superzwaar industrieel zwenkwiel – OEM-fabriek gebouwd voor maximaal laadvermogen |
|---|---|
| Diameter | 8" |
| Wiel breedte | 50 mm |
| Laadvermogen | 0-300℃ |
| Plaatgatcentra | 91.2/77.5*75.5/67 mm |
| Naam | 3 4 5 inch slijtvaste dubbele kogelgelagerde trolleywielen met remzwenkplaat industriële zwenkwielen |
|---|---|
| Type | SWIVEL, Hareware, gereedschap, fitting |
| Wieldiameter | 3 4 5 inch |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Wielmateriaal | PP |
| Productnaam | 2 ton (2000 kg) superzware industriële zwenkwielen – PU/metaalmobiliteit met hoge belasting |
|---|---|
| Diameter | 12 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wielbreedte | 75 mm |
| Wieldiameter | 305 mm |
| Naam | Ruiten voor industriële rollen voor zware voertuigen |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Productnaam | Heavy-duty schokabsorberende universele zwenkwielen met hoog draagvermogen |
|---|---|
| Diameter | 5 inch, 6 inch, 8 inch |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 125/150/200 mm |
| Wielkleur | ROOD |
| Naam | Industriële gietmachines |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm |
| Loopvlakbreedte | 37.5 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 144/164/186/240 mm |
| Plaatgrootte | 115 × 100 mm |