| Naam | Nieuwe PP-zwenkwielen met draadsteel - Lichtgewicht meubelzwenkwiel |
|---|---|
| Type | Stem / plaat (rem/swivel/vast) |
| Wielmateriaal | Polypropyleen |
| Wieldiameter | 3/4/5 inch |
| Laadhoogte | 105/127/154 mm |
| Naam | 3/4/5 inch draad stam PP meubel ruiterwiel |
|---|---|
| Type | Stem / plaat (rem/swivel/vast) |
| Wielmateriaal | Polypropyleen |
| Wieldiameter | 3/4/5 inch |
| Loopvlakbreedte | 27 mm |
| Naam | Meubelrollers Wielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 50 mm / 75 mm |
| Loopvlakbreedte | 25 mm |
| Draaiwijdte | 51/55/71/73 mm (per wielgrootte) |
| Plaatgrootte | 60.3 × 32 mm / 92 × 63,5 mm |
| Naam | 2 inch transparante kristallen PVC-wielen met rem – chromen beugel meubelzwenkwielen |
|---|---|
| Type | meubilairgietmachine |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Laadvermogen | 30 kg |
| Plaatgrootte | 42*42mm |
| Naam | 2 inch lichte bordeauxrode PU-zwenkwielen – industriële en meubelmobiliteit |
|---|---|
| Handelswijze | Gewoon lager |
| materiaal | Polyurethaan (PU) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| eenvoudige installatie | Eenvoudig montageproces voor snelle instellingen en vervanging |
| Naam | Lichte industriële TPR-zwenkwielen – soepele en stille mobiliteit voor meubels en uitrusting |
|---|---|
| Type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Garantie | Niet beschikbaar |
| Stijl | 360° universeel draaibaar |
| Naam | 2 inch PU-zwenkwielen – compacte industriële en meubelmobiliteit |
|---|---|
| Type | Plaatwiel (rem & zwenk & vast) |
| Plaatgrootte | 59*47mm |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Loopvlakbreedte | 20 mm |
| Wieldiameter | 2″ (50 mm) |
|---|---|
| Wielmateriaal | TPR |
| Montagetype | Draaien |
| Lagertype | Glijlager of basiszwenklager |
| Laadvermogen | 40 kg |
| Wielmaat | Loopbreedtes van 20 mm en 22 mm |
|---|---|
| Zwenkfunctionaliteit | Bevat 360-graden zwenkwijze actie voor verbeterde manoeuvreerbaarheid |
| Materiaal | Duurzame PP- en PU -constructie |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Laadvermogen | Ondersteunt 35 kg of 65 kg |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Steekproef | Accepteren |
| Type | Platenrollers |
| Garantie | niet beschikbaar |