| Ürün adı | Ekstra Ağır Hizmet Tipi 12 İnç Tekerlekler Darbeye Dayanıklı Yüksek Yük Kapasitesi |
|---|---|
| Çap | 12 inç |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek çapı | 305mm |
| Tekerlek rengi | Turuncu |
| Ürün Adı | 2 İnç TPR Çift Tekerlekli Döner Teker - Pürüzsüz, Sessiz Hareketlilik için Dayanıklı Çift Tekerlekli |
|---|---|
| Boyut | 50/75 mm |
| Muhafaza Malzemesi | Çinko kaplamalı çelik |
| Malzeme | TPR (Termoplastik Kauçuk) |
| Diş Genişliği | 18/25mm |
| Ürün Adı | Paslanmaz Çelik Aparat Tekerleri |
|---|---|
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Paslanmaz Çelik Düz Rulman |
| Boyut | 2" (50 mm), 3" (75 mm) |
| Braket Malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Ürün Adı | Tam Kilitli Frenli 4 İnç (100 mm) Cıvata Delikli Döner Tıbbi Teker |
|---|---|
| Malzeme | Gri TPR + PP Çekirdek |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Rulman | Tek top yatağı |
| Boyut | 100 mm |
| Ürün adı | 6"/8"/10" Frenli / Sert Ekstra Ağır Hizmet MC Naylon Teker |
|---|---|
| Çap | 6 inç,8 inç,10 inç |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek çapı | 150/200/250mm |
| Tekerlek rengi | Beyaz, Turuncu |
| İsim | Tıbbi Cihaz Çubuğu |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125 mm |
| Tekerlek genişliği | 32 mm |
| Taşıma | Tek top yatağı |
| Montaj Tipi | Toplam Frenli Dişli Kök, cıvata deliği, üst plaka... |
| Ürün adı | Çift Bilyalı Rulmanlar Tekerlek Tekeri Sabit Plaka |
|---|---|
| Çap | 2 inç |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek çapı | 50 mm |
| Tekerlek rengi | Beyaz/mavi |
| Model | 1,5 İnç / 2 İnç |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 1,5 inç (38 mm) / 2 inç (50 mm) |
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan (diş) / Çelik (çekirdek) |
| Basamak genişliği | 25 mm |
| Yük kapasitesi | 100kg / 150kg |
| Brand name | PLEYMA |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Teker | Dört teker |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Ürün adı | TPR çarkı ile bakire malzeme el arabası |
| Model | JB-50 / JB-60 / JB-80 / JB-100 |
|---|---|
| Malzeme | Sus 304 |
| Uygun tekerlek çapı (mm) | 50/60/80/100 |
| Plaka boyutu | 54 × 70 mm |
| Diş Çapı (mm) | M10 / M12 / M14 / M16 / M20 |