| Naam | Rode kastorwielen |
|---|---|
| type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Ruitengrootte | 25/30/40/50/65/75 mm |
| Loopvlakbreedte | 13/13/17/21/27/27 mm |
| Laadhoogte | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Naam | 3 inch 75 mm transparant zwarte PU bureaustoel zwenkwielen - soepel lopende, geruisloze vloerbescher |
|---|---|
| Ruisonderdrukking | Stil/ruisloos |
| Totale hoogte | 93 |
| Laadvermogen | 35 kg |
| Materiaal | Polyurethaan |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | nylon, staal |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Wieldiameter | 2.5 "(65 mm) |
| Naam | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Productnaam | 5 inch gedraaide stengel draaiend medisch rolwiel |
| Wieldiameter | 125 mm |
| Wielbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Diep groeflager |
| Naam | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Type | Meubelrol (tweewieler) |
| Installatie | Grijpring Stem (11 × 22 mm) |
| REM | Geïntegreerde totale vergrendeling (wiel + draaiend) |
| Wielmateriaal | TPR + Nylon |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Materiaal | PU/PVC |
| Ontwerpstijl | Modern |
| Productnaam | 3 inch zware duidelijke pu meubels transparante caster wielen |
| Naam | 2 inch lichte bordeauxrode PU-zwenkwielen – industriële en meubelmobiliteit |
|---|---|
| Handelswijze | Gewoon lager |
| materiaal | Polyurethaan (PU) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| eenvoudige installatie | Eenvoudig montageproces voor snelle instellingen en vervanging |
| Naam | 2 inch transparante kristallen PVC-wielen met rem – chromen beugel meubelzwenkwielen |
|---|---|
| Type | meubilairgietmachine |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Laadvermogen | 30 kg |
| Plaatgrootte | 42*42mm |
| Naam | 2/3 inch lichte, eenvoudige installatie zwenkwielen – tuinmeubilair en universele zwenkwielen |
|---|---|
| Type | meubilairgietmachine |
| Loopvlakbreedte | Zomer |
| Kleur | Zwart wiel |
| Handelswijze | kogellager (lagerstaal) |
| Naam | 3 inch rubberen rolwielen |
|---|---|
| Type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Garantie | Niet beschikbaar |
| Stijl | Rigid, Swivel, Swivel & Rigid, Swivel met rem |