| Naam | 3/4/5/6/8 inch industriële PP/TPR zwenkwielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 3″ / 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Wielmateriaal | Polypropyleen (PP) / Thermoplastisch rubber (TPR) |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Laadvermogen | 50–180 kg |
| Naam | Lichte industriële TPR-zwenkwielen – soepele en stille mobiliteit voor meubels en uitrusting |
|---|---|
| Type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Garantie | Niet beschikbaar |
| Stijl | 360° universeel draaibaar |
| Naam | Grijze 2/3/4 inch stille TPR-zwenkwielen Draaibare bovenplaatvergrendelingswielen voor supermarktwag |
|---|---|
| Wieldiameter | 50 mm / 75 mm / 100 mm |
| Loopvlakbreedte | 18/25 mm |
| Handelswijze | Vlak |
| Laadhoogte | 69 mm / 100 mm / 125 mm |
| Naam | 4-5 inch middelzware TPR zwenkwiel enkel kogellager 100 kg laadvermogen voor supermarktapparatuur |
|---|---|
| Handelswijze | Enkel kogellager met draadbeschermers |
| Type | Stem / plaat (rem/swivel/vast) |
| Wielmateriaal | Polypropyleen |
| Wieldiameter | 4/5 inch |
| Naam | De Wielen van de Tprgietmachine |
|---|---|
| Productnaam | Elastiek thermoplastisch rubber (TPR) volledig van plastic vervaardigde medische rollen |
| Wieldiameter | 100 mm/125 mm |
| Wielbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Polypropyleen, thermoplastisch rubber |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Wieldiameter | 6 "(150 mm) |
| Naam | Industriële hoog-elasticiteit TPR Caster Wheel |
|---|---|
| Wielmateriaal | Hoog-elasticiteit TPR |
| Draadmaat | M12 × 30 mm |
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 |
| Loopvlakbreedte | 25mm / 30mm / 37mm / 40mm / 50mm |
| Materiaal | Thermoplastisch Rubber |
|---|---|
| Modelnummer | SY-12 |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerd 304 roestvrij staal zwart TPR zwenkwiel |
| Wieldiameter | 4'' 5'' 6'' 8'' |
| Naam | Medische castorwielen |
|---|---|
| Wielmateriaal | TPR-tread + PP-kern |
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Lagertype | Kogellager |
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Lagertype | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 65 × 94 mm |
| Afstand tussen gaten | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |