| Productnaam | Dubbel kogellager 100 mm Japanse zware stalen velg Elastisch rubberen zwenkwiel |
|---|---|
| Materiaal | Rubber |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 100/130/150/200mm |
| Naam | 5 inch industriële M12 schroeftype zwenkwiel met dubbele wielen – TPR-wiel met PP-kern |
|---|---|
| Wieldiameter | 125 mm (wielen met een diameter van 75 mm en 100 mm zijn beschikbaar) |
| Loopvlakbreedte | 25 × 2 mm |
| Handelswijze | Kogellager |
| Laadhoogte | 155 mm |
| Naam | Industriële trolleywielen met TPR-wielen en kogellagers – mobiliteitsoplossing met montage op de bov |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Wielmateriaal | Met behulp van de volgende technieken wordt de afmeting van het vermogen van het vermogen van het ve |
| Productnaam | 2 inch roestvrijstalen zwenkwiel – corrosiebestendig klein mobiliteitswiel |
|---|---|
| Maat | 2″ (50 mm) |
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal |
| Materiaal | TPR (thermoplastisch rubber) |
| Laadvermogen | 50 kg per zwenkwiel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Materieel Nylon |
| Productnaam | Zware wielcaster |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Garantie | Ander |
| Modelnummer | Industrieel type serie-5 |
| Productnaam | 2 inch TPR-zwenkwiel met dubbele wielen – Duurzame dubbelwielige trolleyzwenkmachine voor soepele, s |
|---|---|
| Maat | 2″ (50 mm) |
| Behuizingsmateriaal | Staal met zinklaag |
| Materiaal | TPR (thermoplastisch rubber) |
| Laadvermogen | 50 kg per zwenkwiel |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Polypropyleen, polyurethaan, staal |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Productnaam | 6 "Seivel Heavy Duty Side Brake Pu Castor |
| Productnaam | In hoogte verstelbare intrekbare nivelleerwielen Nylon wiel Werkbank zwenkwiel met stelvoet |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Garantie | Geen garantie |
| Laadvermogen | 65-110 kg |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Naam van het product | 2.5 inch witte stille tweelingwielrol met bovenste plaat en enkele rem |
|---|---|
| Wieldiameter | 65 mm |
| Wijdte van het wiel | 44.5mm |
| Algemene lengte | 78,5 mm |
| Montage-type | Gezweefde stam/plaat met totale rem |