| Productnaam | Zwenkwiel met schroefdraad |
|---|---|
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 2″ (50 mm) |
| Beugelmateriaal | plastic |
| Productnaam | 2 inch (50 mm) klein, zwaar uitgevoerd zwenkwiel – universeel industrieel trolleywiel voor zware las |
|---|---|
| Materiaal | TPR+Nylon+ABS |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 2″ (50 mm) |
| Naam | Europese stijl 3″ (75 mm) transparante PU-zwenkwielen – soepele en vloervriendelijke mobiliteitswiel |
|---|---|
| Materiaal | Transparant polyurethaan (PU) |
| Laadvermogen | 60 kg |
| Type | Draaibaar/stationêr |
| Ruisonderdrukking | Stil/ruisloos |
| Materiaal | Polyurethaan, roestvrij staal |
|---|---|
| Caster remtype | Geen rem inbegrepen, zijpedaalrem |
| Productnaam | Zware wielcaster |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 4/5/6/8 " |
| Materiaal | Polyurethaan |
|---|---|
| Modelnummer | SY-6 |
| Caster remtype | Geen rem inbegrepen, zijpedaalrem |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 3/4/5" |
| Productnaam | Polypropyleen dubbel kogellager 200-250 kg laadvermogen industriële karwielen |
|---|---|
| Maat | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Type | Platenrollers |
| ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Plaatgrootte | 105 × 80 mm |
| Productnaam | 4 inch / 5 inch (100 mm / 125 mm) Europese stijl middelzwaar uitgevoerde zwenkwiel met remzwenkwiel |
|---|---|
| Maat | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Type | Platenrollers |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Materiaal | Thermoplastisch rubber en polypropyleen |
| Productnaam | Europese stijl 4″ / 5″ / 6″ / 8″ zware industriële zwenkwielen – industriële mobiliteitswielen met h |
|---|---|
| Maat | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Type | Platenrollers |
| Materiaal | Nylon |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Garantie | 1 jaar |
| Certificering | ISO Rosh CE |
| Materiaal | nylon |
| Plaatgrootte | 38*38 mm |
|---|---|
| Wieldiameter | 50 mm |
| Grootte van de draaiplaat | 38*38mm |
| Vervoervermogen | 66 pond. |
| Type plaat | Draaiend |