| Productnaam | Kunststof juk medische zwenkwiel |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125 mm |
| Wielbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Montagetype | Gezweefde stam met totale rem |
| Naam | TPR medisch zwenkwiel met schroefdraad – waterdichte antiroest nylon zwenkwiel voor ziekenhuisappara |
|---|---|
| Wielmateriaal | nylon, staal, thermoplastisch rubber |
| Stang | stevige ronde stam |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Montagetype | Grip Ring Stem Draaibaar |
| Naam | Medisch apparaat caster |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125 mm |
| Wielbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Montagetype | Stuurpen met schroefdraad, totale rem, boutgat, bovenplaat... |
| Type | Zwenken |
|---|---|
| Caster remtype | totale slotrem |
| Aangepaste ondersteuning | OEM |
| Wielmateriaal | Nylon+TPR+PP |
| Gebruik | Medische apparatuur, medische trolley |
| Productnaam | 2 inch (50 mm) klein, zwaar uitgevoerd zwenkwiel – universeel industrieel trolleywiel voor zware las |
|---|---|
| Materiaal | TPR+Nylon+ABS |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 2″ (50 mm) |
| Naam | 125 mm industriële ESD antistatische PU-zwenkwielen – middelzware geleidende mobiliteitsoplossing |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm, 100 mm, 125 mm |
| Wielmateriaal | PU |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Laadvermogen | 288 lbs/130 kg per zwenkwiel |
| Naam | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Type | Meubelrol (tweewieler) |
| Installatie | Grijpring Stem (11 × 22 mm) |
| REM | Geïntegreerde totale vergrendeling (wiel + draaiend) |
| Wielmateriaal | TPR + Nylon |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Ontwerpstijl | Traditioneel |
| Wielmateriaal | TPU+Nylon |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Naam | Hoge kwaliteit TPR dubbele kogellager medische zwenkwiel met massieve steel - zwenkwiel voor ziekenh |
|---|---|
| Wieldiameter | 125 mm |
| Wiel breedte | 32 mm |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Montagetype | Plaat/draadstaaf met totale rem |
| Naam | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Productnaam | 5 inch gedraaide stengel draaiend medisch rolwiel |
| Wieldiameter | 125 mm |
| Wielbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Diep groeflager |