| Productnaam | regelbare nivellerende gietmachines |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 24/30/32mm |
| Wiel Diamete | 40/50/62/70 mm |
| Sollicitatie | Precision Optical Equipment Nivelling |
| Bordformaat | 73*73/90*90/95*95 mm |
| Productnaam | Industriële nivellerende wielen wielen |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 24/30/32mm |
| Wiel Diamete | 40/50/62/70 mm |
| Sollicitatie | Precision Optical Equipment Nivelling |
| Bordformaat | 73*73/90*90/95*95 mm |
| Model | JB-50 / JB-60 / JB-80 / JB-100 |
|---|---|
| Materiaal | SUS 304 |
| Geschikte wieldiameter (mm) | 50/60/80/100 |
| Bordformaat | 54 × 70 mm |
| Draaddiameter (mm) | M10 / M12 / M14 / M16 / M20 |
| Productnaam | Industriële werkbank-nivellerende voeten |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 25/30 mm |
| Wiel Diamete | 50/63 mm |
| Toepassing | Voedsel en dranken, detailhandel, restaurants, machines |
| Plaatgrootte | 73*73/90*90 inch |
| Productnaam | GD40/60/80/100 Zwenkwiel |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 19/24/30/32mm |
| Wiel Diamete | 40/50/62/70 mm |
| Sollicitatie | Voedsel en dranken, detailhandel, restaurants, machines |
| Bordformaat | 73 x 73 inch |
| Productnaam | Premium zware verstelbare nivellerende zwenkwielen met nylon wielen voor soepele mobiliteit |
|---|---|
| Aanpassingstijd | 3 sec (met hefboom) |
| Wiel Diamete | 50 mm |
| Toepassing | Industriële machines |
| Stamgrootte | M8*25 mm |
| Productnaam | GD150F (type plaatmontage) |
|---|---|
| Enkele Laadcapaciteit | 1500 kg |
| Totale capaciteit (4 rollers) | 6000 kg |
| Materiaal van het wiel | High-strength Nylon (PA) |
| Wieldiameter | 90 mm |
| Productnaam | GD40/60/80/100 Zwenkwiel |
|---|---|
| Materiaal | PA6 (kern), TPR (loopvlak), metaal (behuising) |
| Loopvlakbreedte | 19/24/30/32mm |
| Wiel Diamete | 40/50/62/70 mm |
| Plaatgrootte | 73 x 73 inch |
| Productnaam | GD60F rolwiel |
|---|---|
| Materiaal | PA6 (kern), TPR (loopvlak), metaal (behuising) |
| Loopvlakbreedte | 24 mm |
| Wiel Diamete | 50 mm |
| Plaatgrootte | 73 x 73 inch |