| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Garantie | 1 jaar |
| Laadvermogen | 500 kg 600 kg |
| Kleur | Aangepaste kleur |
| Productnaam | Industriële werkbank-nivellerende voeten |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 25/30 mm |
| Wiel Diamete | 50/63 mm |
| Toepassing | Voedsel en dranken, detailhandel, restaurants, machines |
| Plaatgrootte | 73*73/90*90 inch |