| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Garanti | 1 yıl |
| Yük kapasitesi | 500kg 600kg |
| Renk | Özelleştirilmiş renk |
| Ürün Adı | Endüstriyel Tezgah Düzenleme Ayakları |
|---|---|
| Basamak genişliği | 25/30 mm |
| Tekerlek Çapı | 50/63 mm |
| Uygulama | Yiyecek ve içecek, perakende, restoranlar, makine |
| Plaka boyutu | 73*73/90*90 inç |