| Productnaam | Industriële trolleys Nylon zwenkwielen Universeel zwenkwiel met superhoge belasting |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 80/100/125 mm |
| Wielkleur | wit, |
| Montage | Plaat |
| Wieldiameter | 50 mm |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 65 × 94 mm |
| Afstand tussen gaten | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |
| Productnaam | In hoogte verstelbare intrekbare nivelleerwielen Nylon wiel Werkbank zwenkwiel met stelvoet |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Garantie | Geen garantie |
| Laadvermogen | 65-110 kg |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Productnaam | Hoge kwaliteit OEM ODM aangepaste 2 inch 50 mm zink gecoate stalen dubbele tweelingwieltjes met rem |
|---|---|
| Maat | 2″ (50 mm) |
| Materiaal behuizing | Staal met zinklaag |
| Materiaal | Blauw pvc |
| Laadvermogen | 30kg per zwenkwiel |
| Naam | meubilairgietmachines |
|---|---|
| Materiaal | Duurzame PP- en PU -constructie |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Laadvermogen | Ondersteunt 35 kg of 65 kg |
| Stijl | Rigid, Swivel, Swivel & Rigid, Swivel met rem |
| Naam | Airport Cart Casters |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid Afstand | Geschikt voor gebruik in omgevingen van -20°C tot +70°C |
| Dragend Type | Precision Sealed Ball Bearing (staallagers) |
| Wielmaat | 58 × 35 mm (Nylon) |
| Wieldiameter | 58 mm |
| Productnaam | Zware industriële zwenkwielen – meerdere maten, belasting 120–400 kg |
|---|---|
| Diameter | 80 mm / 125 mm / 160 mm / 200 mm |
| Wielmateriaal | nylon |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wieldiameter | 100/125/150 mm |
| Naam | 160 mm Zwarte rubberen driehoek trappen klim trolley Dolly Hand Truck Caster |
|---|---|
| Wieldiameter | 160 |
| Wijdte van het wiel | 40 |
| Lagers | Rollagers |
| Gatgrootte | 20 mm |
| Wieldiameter | 6″ / 8″ (150 mm / 200 mm) |
|---|---|
| Laadvermogen | 150 kg / 200 kg |
| Wielmateriaal | Rubber |
| Kernmateriaal | Polypropyleen |
| Lagertype | Rollager |
| Brand name | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Laadvermogen | 200 kg |
| Wiel | Vierwiel |