| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | νάιλον, χάλυβας |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Διάμετρος τροχού | 2.5 "(65 mm) |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 4/5/6/8 " |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Ονομα | Τροχός από νάιλον από ανοξείδωτο χάλυβα 35 mm – Περιστρεφόμενη κάστα καροτσιού παστεριωτή πλάτους 50 |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίου | 100 κιλά |
| Διάμετρος τροχού | 50 χλστ |
| Τροχό | Νάιλον |
| Πυρήνας ροδών | Χυτοσίδηρος |
| Ονομα | Τροχοί τροχού βαρέως τύπου τρόλεϊ 4/5/6/8 ιντσών – Περιστρεφόμενοι τροχοί από καουτσούκ και χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Υλικά τροχιάς | Καουτσούκ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Διάμετρος τροχού | 50mm |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος εδράνου | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος πλάκας | 54 × 70 mm |
| Απόσταση τρύπας | 36×54mm / 35×48.5mm / 35×54.5mm |
| Διάμετρος τροχού | 50 χιλιοστά |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος της πλάκας | 65 × 94 mm |
| Απόσταση τρύπας | 45×78mm / 45×71mm |
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος της πλάκας | 65 × 94 mm |
| Απόσταση τρύπας | 45×78mm / 45×71mm |
| Ονομα | Τροχοί απορρόφησης σοκ |
|---|---|
| Μοντέλο | 60 / 75 / 100 / 120 |
| Υψόμετρος βάσης (mm) | 22 / 27 / 30 |
| Ύψος μαξιλαριού (mm) | 5 / 7 / 8 / 10 |
| Δάχος βάσης από χάλυβα (mm) | 10 / 18 / 28 / 40 |
| Διάμετρος τροχού | 3″ (≈ 75 mm) |
|---|---|
| Υλικά βραχίονα | Κράμα ψευδαργύρου |
| Τροχό | TPR (θερμοπλαστικό καουτσούκ) |
| Πλάτος τροχού | 25 mm |
| Διάμετρος οπής στερέωσης | 5,0 mm |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Τύπος πέδησης | Χωρίς φρένο |
| Σχέδιο | στυλ βιομηχανικός |
| Αριθμός μοντέλου | 1inch Iron TPR Έπιπλα Caster |