| Όνομα προϊόντος | Ρυθμιζόμενοι τροχοί ισοπέδωσης Περιστρεφόμενοι τροχοί 360° – Τροχός επίπλων & πάγκου εργασίας |
|---|---|
| Τροχό | νάιλον, χάλυβας |
| Πιστοποίηση | CE |
| Πλάτος πέλματος | 30 χλστ |
| Στυλ | Στροφέας |
| Όνομα προϊόντος | διευθετήσιμοι ισοπεδώνοντας τροχίσκοι |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 24/30/32 χιλιοστά |
| Ρόδα Diamete | 40/50/62/70 χιλ. |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός Οπτικής Ακρίβειας Στάθμισης |
| Μέγεθος πλάκας | 73*73/90*90/95*95 χιλ. |
| Όνομα προϊόντος | Ευθυγράμμιση τροχών με ρυθμιζόμενο ύψος για τραπέζια εργαστηρίων, βιομηχανικά μηχανήματα, έπιπλα γρα |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνιο (PU), νάιλον, καουτσούκ, χυτοσίδηρο |
| Σχέδιο βήματος | Λεπτό, διαμαντένιο, με ράβδους |
| Πλάτος βήματος | 19/24/30/32 χιλ. |
| Υλικό πλάκας | Χάλυβας (Επιψευδαργυρωμένος), Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | Ρυθμιζόμενα ροδάκια επιπέδου βαρέως τύπου Premium με νάιλον τροχούς για ομαλή μετακίνηση |
|---|---|
| Χρόνος προσαρμογής | 3 δευτερόλεπτα (με μοχλό) |
| Ρόδα Diamete | 50 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά Μηχανήματα, Διαχείριση Υλικών, Ιατρικά |
| Μέγεθος μίσχων | M8*25 mm |
| Όνομα προϊόντος | Τροχός με ρόδες GD40/60/80/100 |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 19/24/30/32 χιλ. |
| Ρόδα Diamete | 40/50/62/70 χιλ. |
| Εφαρμογή | Τρόφιμα και ποτά, λιανική πώληση, εστιατόρια, μηχανήματα |
| Μέγεθος πλάκας | 73*73 ίντσες |
| Product Name | GD40/60/80/100 Caster Wheel |
|---|---|
| Tread Width | 19/24/30/32mm |
| Wheel Diamete | 40/50/62/70mm |
| Application | Food & Beverage, Retail, Restaurants, Machinery |
| Plate Size | 73*73 inches |
| Όνομα προϊόντος | Ρυθμιζόμενοι περιστρεφόμενοι τροχοί ισοπέδωσης 2 ιντσών – Universal Mobility & Stability Caster |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 2" (50mm), 2,5" (65mm), 3" (75mm) |
| Υλικό | Νάιλον |
| Πλάτος τροχού | 38 χιλ. |
| Θερμοκρασία | -25 /+85°C |
| Ονομασία του προϊόντος | Τροχός με ρόδες GD40/60/80/100 |
|---|---|
| Υλικό | ΠΑ6 (πυρήνας), TPR (προετοιμασία), μέταλλο (οικισμός) |
| Πλάτος βήματος | 19/24/30/32 χιλ. |
| Ρόδα Diamete | 40/50/62/70 χιλ. |
| Μέγεθος της πλάκας | 73*73 ίντσες |
| Ονομασία προϊόντος | Ευθυγράμμιση τροχών με ρυθμιζόμενο ύψος για τραπέζια εργαστηρίων, βιομηχανικά μηχανήματα, έπιπλα γρα |
|---|---|
| Υλικό Τροχού | Πολυουρεθάνιο (PU), νάιλον, καουτσούκ, χυτοσίδηρο |
| Υλικό | ΠΑ6 (πυρήνας), TPR (προετοιμασία), μέταλλο (οικισμός) |
| Διάμετρος οπής μπουλονιού | Φ7mm, Φ9mm, Φ11mm |
| Πλάτος βήματος | 19/24/30/32 χιλ. |
| Ονομασία του προϊόντος | Επικεφαλίδα GD60F |
|---|---|
| Υλικό | ΠΑ6 (πυρήνας), TPR (προετοιμασία), μέταλλο (οικισμός) |
| Πλάτος βήματος | 24 χιλιοστά |
| Ρόδα Diamete | 50 χιλιοστά |
| Μέγεθος της πλάκας | 73*73 ίντσες |