| Όνομα | Συσκευή ιατρικής χρήσης |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125 mm |
| Πλάτος τροχού | 32 mm |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τύπος τοποθέτησης | Στέλεχος με σπείρωμα με Total Brake, τρύπα μπουλονιού, επάνω πλάκα... |
| Τύπος | Στροφέας |
|---|---|
| Τύπος φρένου του Caster | συνολικό φρένο κλειδαριών |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | ΚΑΕ |
| Τροχό | Nylon+TPR+PP |
| Χρήση | Ιατρικός εξοπλισμός, Ιατρικό τρόλεϊ |
| Ονομα | Υψηλής ποιότητας Ιατρικός τροχός στερεού στελέχους διπλού ρουλεμάν TPR – Περιστρεφόμενος τροχός τροχ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 125 mm |
| Πλάτος τροχού | 32 χιλ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Τύπος τοποθέτησης | Πλακέτα/στέλφος με νήματα με συνολικό φρένο |
| Όνομα | Τροχοί για τα έπιπλα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 50 mm / 75 mm |
| Πλάτος βήματος | 25 mm |
| Ράδιο περιστροφής | 51/55/71/73 mm (ανά μέγεθος τροχού) |
| Μέγεθος πιάτου | 600,3 × 32 mm / 92 × 63,5 mm |
| Όνομα προϊόντος | Ιαπωνική περιστρεφόμενη πλάκα τροχίσκου βαρέως τύπου διπλό ρουλεμάν υψηλής χωρητικότητας 4 ιντσών απ |
|---|---|
| Διάμετρος | 4 ίντσες, 5 ίντσες, 6 ίντσες, 8 ίντσες |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ψευδάργυρος |
| Διάμετρος τροχού | 100/130/150/200 χλστ |
| Τροχόσπιτο | Μαύρος |
| Ονομα | Ευρωπαϊκό στυλ 3" (75 χλστ.) Διαφανείς περιστρεφόμενοι τροχοί PU – Λείες και φιλικές προς το δά |
|---|---|
| Υλικό | Διαφανής Πολυουρεθάνη (PU) |
| Χωρητικότητα φορτίου | 60 κιλά |
| Τύπος | Κύκλωμα/σταθερό |
| Μείωση Θορύβου | Σιωπηλή/Αθόρυβη |
| Όνομα προϊόντος | Extra Heavy Duty Ροδάκια 12 ιντσών Ανθεκτικά στους κραδασμούς Υψηλή χωρητικότητα φορτίου |
|---|---|
| Διάμετρος | 12 ίντσας |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ψευδάργυρος |
| Διάμετρος τροχού | 305 χιλιοστά |
| Τροχόσπιτο | Πορτοκάλι |
| Όνομα προϊόντος | Ευθυγράμμιση τροχών με ρυθμιζόμενο ύψος για τραπέζια εργαστηρίων, βιομηχανικά μηχανήματα, έπιπλα γρα |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνιο (PU), νάιλον, καουτσούκ, χυτοσίδηρο |
| Σχέδιο βήματος | Λεπτό, διαμαντένιο, με ράβδους |
| Πλάτος βήματος | 19/24/30/32 χιλ. |
| Υλικό πλάκας | Χάλυβας (Επιψευδαργυρωμένος), Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Ονομασία προϊόντος | Ευθυγράμμιση τροχών με ρυθμιζόμενο ύψος για τραπέζια εργαστηρίων, βιομηχανικά μηχανήματα, έπιπλα γρα |
|---|---|
| Υλικό Τροχού | Πολυουρεθάνιο (PU), νάιλον, καουτσούκ, χυτοσίδηρο |
| Υλικό | ΠΑ6 (πυρήνας), TPR (προετοιμασία), μέταλλο (οικισμός) |
| Διάμετρος οπής μπουλονιού | Φ7mm, Φ9mm, Φ11mm |
| Πλάτος βήματος | 19/24/30/32 χιλ. |
| Όνομα προϊόντος | Ρυθμιζόμενο ύψος με τροχούς με τροχούς |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνιο (PU), νάιλον, καουτσούκ, χυτοσίδηρο |
| Σχέδιο βήματος | Λεπτό, διαμαντένιο, με ράβδους |
| Πλάτος βήματος | 19/24/30/32 χιλ. |
| Υλικό πλάκας | Χάλυβας (Επιψευδαργυρωμένος), Ανοξείδωτος Χάλυβας |