| Υλικό | Χάλυβας, Θερμοπλαστικό Καουτσούκ |
|---|---|
| Τύπος | Τροχός |
| Τύπος φρένου του Caster | Γύρισμα με φρένο |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 3» 4» 5» |
| Μέγεθος τροχού | 75 × 25 mm |
|---|---|
| Μέγεθος μίσχων | M12 × 30 mm |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 80 κιλά |
| Τύπος εδράνου | Δύο ρουλεμάν |
| Υλικό πέλματος | Θερμοπλαστικό καουτσούκ (TPR) με πυρήνα από χάλυβα |
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 4/5/6/8 " |
| Μέγεθος πιάτου | 115*100mm |
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος εδράνου | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος πιάτου | 65 × 94 mm |
| Απόσταση τρύπας | 45×78mm / 45×71mm |
| Υλικό | Νάυλον, ανοξείδωτο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Caster βαρέως τύπου τροχού |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 4/5/6/8 " |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Διάμετρος τροχού | 2″ ή 3″ (περίπου 50 mm ή 75 mm) |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνη (πυρήνας PU ή PU + PP) ή ισοδύναμο πλαστικό υλικό τροχού |
| Υποστήριξη προσαρμογής | OEM / ODM |
| Στήριγμα / Στέγαση | Περιστρεφόμενο στήριγμα από ψευδάργυρο χάλυβα |
| Τύπος ρουλεμάν | Παραλλαγή ρουλεμάν ή απλό ρουλεμάν |
| Όνομα | τροχίσκοι επίπλων |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Στυλ | Σκληρό, περιστρεφόμενο, περιστρεφόμενο και άκαμπτο, περιστρεφόμενο με φρένο |
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος εδράνου | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος πιάτου | 65 × 94 mm |
| Απόσταση τρύπας | 45×78mm / 45×71mm |
| Όνομα | Συσκευή ιατρικής χρήσης |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125 mm |
| Πλάτος τροχού | 32 mm |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τύπος τοποθέτησης | Στέλεχος με σπείρωμα με Total Brake, τρύπα μπουλονιού, επάνω πλάκα... |
| Ονομα | Τροχοί τροχού βαρέως τύπου τρόλεϊ 4/5/6/8 ιντσών – Περιστρεφόμενοι τροχοί από καουτσούκ και χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Υλικά τροχιάς | Τροχός από καουτσούκ με πυρήνα αλουμινίου |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |