| Ονομα | Νέοι τροχοί PP με στέλεχος νήματος – Τροχός τροχού ελαφρού τύπου επίπλων |
|---|---|
| Τύπος | Στέλεχος / Πλάκα (φρένου/περιστρεφόμενο/σταθερό) |
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο |
| Διάμετρος τροχού | 3/4/5 ίντσες |
| Υψόμετρο φορτίου | 105/127/154 χλστ |
| Ονομα | Ρόδα επίπλων από PP με σπείρωμα 3/4/5 ιντσών |
|---|---|
| Τύπος | Στέλεχος / Πλάκα (φρένου/περιστρεφόμενο/σταθερό) |
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο |
| Διάμετρος τροχού | 3/4/5 ίντσες |
| Πλάτος βήματος | 27 mm |
| Όνομα | Τροχοί για τα έπιπλα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 50 mm / 75 mm |
| Πλάτος βήματος | 25 mm |
| Ράδιο περιστροφής | 51/55/71/73 mm (ανά μέγεθος τροχού) |
| Μέγεθος πιάτου | 600,3 × 32 mm / 92 × 63,5 mm |
| Ονομα | Τροχοί από διαφανή κρυστάλλινο PVC 2 ιντσών με φρένο – Τροχοί επίπλων με βάση χρωμίου |
|---|---|
| Τύπος | τροχίσκος επίπλων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Χωρητικότητα φορτίου | 30 κιλά |
| Μέγεθος πιάτου | 42*42mm |
| Ονομα | Τροχοί ελαφρού τύπου Burgundy PU Caster 2 ιντσών – Βιομηχανική και κινητικότητα επίπλων |
|---|---|
| Ρουλεμάν | Απλό έδρανο |
| υλικό | Πολυουρεθάνιο (PU) |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| εύκολη εγκατάσταση | Απλή διαδικασία τοποθέτησης για γρήγορη ρύθμιση και αντικατάσταση |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί ελαφρού τύπου TPR Caster – Ομαλή και αθόρυβη κινητικότητα για έπιπλα και εξοπλισ |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εγγύηση | Δυσεύρετος |
| Στυλ | Universal περιστρεφόμενος 360° |
| Ονομα | Τροχοί PU Caster 2 ιντσών – Συμπαγής κινητικότητα βιομηχανικής και επίπλων |
|---|---|
| Τύπος | Ελαστικό τροχίσκου (φρένο & περιστρεφόμενο & σταθερό) |
| Μέγεθος πιάτου | 59*47 χλστ |
| Διάμετρος τροχού | 50 χλστ |
| Πλάτος πέλματος | 20 χλστ |
| Διάμετρος τροχού | 2″ (50 mm) |
|---|---|
| Τροχό | TPR |
| Τύπος τοποθέτησης | Στροφέας |
| Τύπος ρουλεμάν | Απλό ρουλεμάν ή βασικό περιστρεφόμενο ρουλεμάν |
| Χωρητικότητα φορτίου | 40 κιλά |
| Μέγεθος τροχού | Πλάτη πέλματος 20 mm και 22 mm |
|---|---|
| Περιστρεφόμενη λειτουργικότητα | Διαθέτει δράση περιστροφής 360 μοιρών για βελτιωμένη ευελιξία |
| Υλικό | Ανθεκτική κατασκευή PP και PU |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | Υποστηρίζει 35 kg ή 65 kg |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Δείγμα | Αποδέχομαι |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |