| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί τροχού PP/TPR 3 / 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 3″ / 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο (PP) / Θερμοπλαστικό Καουτσούκ (TPR) |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Χωρητικότητα φορτίου | 50–180 κιλά |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί ελαφρού τύπου TPR Caster – Ομαλή και αθόρυβη κινητικότητα για έπιπλα και εξοπλισ |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εγγύηση | Δυσεύρετος |
| Στυλ | Universal περιστρεφόμενος 360° |
| Ονομα | Γκρι 2 / 3 / 4 ιντσών Silent TPR Caster Τροχοί Περιστρεφόμενοι τροχοί ασφάλισης πάνω πλάκας για καρό |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 50 mm / 75 mm / 100 mm |
| Πλάτος πέλματος | 18/25 χλστ |
| Ρουλεμάν | Πεδιάδα |
| Υψόμετρο φορτίου | 69 mm / 100 mm / 125 mm |
| Ονομα | Μονόσφαιρο ρουλεμάν τροχού TPR Caster 4-5 ιντσών μεσαίου καθήκοντος χωρητικότητας 100 kg για εξοπλισ |
|---|---|
| Ρουλεμάν | Μονό ρουλεμάν με προστατευτικά νήματος |
| Τύπος | Στέλεχος / Πλάκα (φρένου/περιστρεφόμενο/σταθερό) |
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο |
| Διάμετρος τροχού | 4/5 ίντσας |
| Όνομα | Ρόδες τροχίσκων Tpr |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Ελαστικό θερμοπλαστικό καουτσούκ (TPR) |
| Διάμετρος τροχού | 100 mm/125 mm |
| Πλάτος τροχού | 32 mm |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο, θερμοπλαστικό καουτσούκ |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Διάμετρος τροχού | 6 "(150 mm) |
| Ονομα | Βιομηχανικός τροχός Caster High-Elasticity TPR |
|---|---|
| Τροχό | TPR |
| Μέγεθος νήματος | M12 × 30 mm |
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 |
| Πλάτος βήματος | 25 χιλ. / 30 χιλ. / 37 χιλ. / 40 χιλ. / 50 χιλ. |
| Υλικό | Θερμοπλαστικό λάστιχο |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SY-12 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | Μαύρος τροχός TPR από ανοξείδωτο ατσάλι 304 βαρέως τύπου |
| Διάμετρος τροχού | 4'' 5'' 6'' 8'' |
| Ονομα | Ιατρικά καστορικά τροχιά |
|---|---|
| Τροχό | Πίνακας TPR + πυρήνας PP |
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Τύπος ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος εδράνου | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος πιάτου | 65 × 94 mm |
| Απόσταση τρύπας | 45×78mm / 45×71mm |