| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Εγγύηση | 1 ετών |
| Πιστοποίηση | ISO Rosh CE |
| Υλικό | νάιλον |
| Ονομα | Γκρι 2 / 3 / 4 ιντσών Silent TPR Caster Τροχοί Περιστρεφόμενοι τροχοί ασφάλισης πάνω πλάκας για καρό |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 50 mm / 75 mm / 100 mm |
| Πλάτος πέλματος | 18/25 χλστ |
| Ρουλεμάν | Πεδιάδα |
| Υψόμετρο φορτίου | 69 mm / 100 mm / 125 mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Στρογγυλοί βαρέοι τροχοι με φρένο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM / ODM |
| Υλικά τροχιάς | TPR, PU, PP |
| Τρίχωμα | Πλαστικό |
| Ονομασία | Ιατρικά καστορικά τροχιά |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Μία σφαίρα ρουλεμάν |
| Μέγεθος της πλάκας | 92 × 65 χιλιοστά |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι τροχοί από νάιλον βαρέως τύπου 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 146/164/191/240 χλστ |
| Ονομα | Τροχοί 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών Heavy Duty Red PU Caster για τρόλεϊ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Υλικά τροχιάς | Πολυουρεθάνιο (PU) |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Όνομα προϊόντος | Βαρέως τύπου PU Castor |
|---|---|
| Τύπος | Τροχός |
| Τύπος φρένου του Caster | Δεν περιλαμβάνεται κανένα φρένο |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 50*28 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Βαρέως τύπου PU Castor |
|---|---|
| Τύπος | Τροχός |
| Τύπος φρένου του Caster | Δεν περιλαμβάνεται κανένα φρένο |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 50*28 χλστ |
| Υλικό | Nylon / PP / PU |
|---|---|
| Υποστήριξη προσαρμογής | OEM/ODM |
| Διάμετρος τροχού Διάμετρος τροχού | 6" (150 mm) |
| Ρουλεμάν | Κυλίνδρος |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 500 κιλά |
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος της πλάκας | 65 × 94 mm |
| Απόσταση τρύπας | 45×78mm / 45×71mm |