| Ονομασία | Κόκκινοι Ράβδοι |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Μέγεθος τροχού | 25/30/40/50/65/75 mm |
| Πλάτος βήματος | 13/13/17/21/27/27 mm |
| Υψόμετρο φορτίου | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Ονομα | Τροχοί τροχού καρέκλας γραφείου 3 ιντσών 75 mm διαφανείς μαύροι PU – Τροχοί χωρίς θόρυβο που προστατ |
|---|---|
| Μείωση Θορύβου | Σιωπηλή/Αθόρυβη |
| Συνολικό ύψος | 93 |
| Χωρητικότητα φορτίου | 35 kg |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | νάιλον, χάλυβας |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Διάμετρος τροχού | 2.5 "(65 mm) |
| Όνομα | Τροχοι με νήματα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | 5 ιντσών πεταμένο κύλινδρο ιατρικής κατσαρόλας |
| Διάμετρος τροχού | 125mm |
| Πλάτος τροχού | 32mm |
| Ρουλεμάν | Βαθύ ρουλεμάν αυλακιού |
| Όνομα | Τροχοι με νήματα |
|---|---|
| Τύπος | Τεχνική συσκευή για την κατασκευή ή την εκτέλεση οχημάτων με κινητήρα |
| Εγκατάσταση | Στέλεχος δακτυλίου πρόσδεσης (11 × 22 mm) |
| ΦΡΕΝΟ | Ενσωματωμένη πλήρης κλειδαριά (τροχιά + περιστρεφόμενη) |
| Τροχό | TPR + Νάιλον |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Υλικό | PU/PVC |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονος |
| Όνομα προϊόντος | 3 ιντσών βαρέως τύπου Clear PU έπιπλα διαφανείς τροχούς Caster |
| Ονομα | Τροχοί ελαφρού τύπου Burgundy PU Caster 2 ιντσών – Βιομηχανική και κινητικότητα επίπλων |
|---|---|
| Ρουλεμάν | Απλό έδρανο |
| υλικό | Πολυουρεθάνιο (PU) |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| εύκολη εγκατάσταση | Απλή διαδικασία τοποθέτησης για γρήγορη ρύθμιση και αντικατάσταση |
| Ονομα | Τροχοί από διαφανή κρυστάλλινο PVC 2 ιντσών με φρένο – Τροχοί επίπλων με βάση χρωμίου |
|---|---|
| Τύπος | τροχίσκος επίπλων |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Χωρητικότητα φορτίου | 30 κιλά |
| Μέγεθος πιάτου | 42*42mm |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι τροχοί ελαφρού τύπου 2 / 3 ιντσών Εύκολης εγκατάστασης – Έπιπλα εξωτερικού χώρου &am |
|---|---|
| Τύπος | τροχίσκος επίπλων |
| Πλάτος πέλματος | 25 χλστ |
| Χρώμα | Μαύρος τροχός |
| Ρουλεμάν | ρουλεμάν (ρουλεμάν χάλυβα) |
| Ονομα | 3 ίντσες ελαστικό τροχούς στροφής |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Εγγύηση | Δυσεύρετος |
| Στυλ | Σκληρό, περιστρεφόμενο, περιστρεφόμενο και άκαμπτο, περιστρεφόμενο με φρένο |