| Όνομα προϊόντος | Ιατρικός τροχός πλαστικού ζυγού |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125 mm |
| Πλάτος τροχού | 32 mm |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τύπος τοποθέτησης | Στρώμα με νήματα με συνολικό φρένο |
| Ονομα | Τροχός Medical Caster TPR με σπείρωμα – Αδιάβροχο Nylon Nylon Equipment Caster |
|---|---|
| Τροχό | νάιλον, χάλυβας, θερμοπλαστικό καουτσούκ |
| Στέλεχος | συμπαγές στρογγυλό στέλεχος |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Τύπος τοποθέτησης | Περιστρεφόμενο στέλεχος δακτυλίου λαβής |
| Όνομα | Συσκευή ιατρικής χρήσης |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125 mm |
| Πλάτος τροχού | 32 mm |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τύπος τοποθέτησης | Στέλεχος με σπείρωμα με Total Brake, τρύπα μπουλονιού, επάνω πλάκα... |
| Τύπος | Στροφέας |
|---|---|
| Τύπος φρένου του Caster | συνολικό φρένο κλειδαριών |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | ΚΑΕ |
| Τροχό | Nylon+TPR+PP |
| Χρήση | Ιατρικός εξοπλισμός, Ιατρικό τρόλεϊ |
| Όνομα προϊόντος | Μικρός περιστρεφόμενος τροχός βαρέως τύπου 2 ιντσών (50 mm) – Βιομηχανικός τροχός βαρέως φορτίου γεν |
|---|---|
| Υλικό | TPR+Nylon+ABS |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 2″ (50 mm) |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί ESD αντιστατικοί τροχοί PU 125 mm – Λύση αγώγιμης κινητικότητας μεσαίου τύπου |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm, 100 mm, 125 mm |
| Τροχό | PU |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Χωρητικότητα φορτίου | 288 λίβρες/130 κιλά ανά τροχιστή |
| Όνομα | Τροχοι με νήματα |
|---|---|
| Τύπος | Τεχνική συσκευή για την κατασκευή ή την εκτέλεση οχημάτων με κινητήρα |
| Εγκατάσταση | Στέλεχος δακτυλίου πρόσδεσης (11 × 22 mm) |
| ΦΡΕΝΟ | Ενσωματωμένη πλήρης κλειδαριά (τροχιά + περιστρεφόμενη) |
| Τροχό | TPR + Νάιλον |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Στυλ σχεδιασμού | Παραδοσιακός |
| Τροχό | ΤΡΥ+Νάιλον |
| Διάμετρος τροχού | 50mm |
| Ονομα | Υψηλής ποιότητας Ιατρικός τροχός στερεού στελέχους διπλού ρουλεμάν TPR – Περιστρεφόμενος τροχός τροχ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 125 mm |
| Πλάτος τροχού | 32 χιλ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Τύπος τοποθέτησης | Πλακέτα/στέλφος με νήματα με συνολικό φρένο |
| Όνομα | Τροχοι με νήματα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | 5 ιντσών πεταμένο κύλινδρο ιατρικής κατσαρόλας |
| Διάμετρος τροχού | 125mm |
| Πλάτος τροχού | 32mm |
| Ρουλεμάν | Βαθύ ρουλεμάν αυλακιού |