| Ονομα | Βιομηχανικό τροχό από πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο |
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 |
| Πλάτος βήματος | 25 χιλ. / 30 χιλ. / 37 χιλ. / 40 χιλ. / 50 χιλ. |
| Υψόμετρο φορτίου | 95mm / 125mm / 153mm / 195mm / 240mm |
| Ονομασία | βαρέων καθηκόντων κάστορες |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200mm |
| Πλάτος βήματος | 50 χιλιοστά |
| Κουρέματα | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 144/164/186/240 mm |
| Όνομα | τροχίσκοι επίπλων |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Στυλ | Σκληρό, περιστρεφόμενο, περιστρεφόμενο και άκαμπτο, περιστρεφόμενο με φρένο |
| Ονομα | Περιστρεφόμενος τροχός από πολυπροπυλένιο 3‑5 ιντσών με διπλό ρουλεμάν για καρότσια και βιομηχανικό |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 3 / 4 / 5 ίντσες |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τύπος | ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗ, Είδη, εργαλεία, τοποθέτηση |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Όνομα προϊόντος | 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών βαρέως τύπου Industrial PP Caster Wheels – Ανθεκτική λύση κινητικότητας πολυπρο |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 4''5''6''8'' |
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο (PP) |
| Χωρητικότητα φορτίου | 260 κιλά / 320 κιλά / 380 κιλά / 460 κιλά |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Όνομα προϊόντος | Φτηνή τιμή Προσαρμόσιμοι Μαύροι 2" & 3" Περιστρεφόμενοι τροχοί πολυπροπυλενίου σε ευρω |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 2″ (50 mm) / 3″ (75 mm) |
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο |
| Υποστήριξη προσαρμογής | OEM / ODM |
| Στήριγμα / Στέγαση | Περιστρεφόμενο στήριγμα από ψευδάργυρο χάλυβα |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Αριθμό μοντέλου | Περπατητής PP/TPR αεροδρομίου |
| Στυλ | Στρογγυλοί και άκαμπτοι |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομασία | Βιομηχανικοί τροχίσκοι |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Πλάτος βήματος | 37 χιλ. |
| Κουρέματα | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
|---|---|
| Πλάτος πέλματος | 37 χλστ |
| ΡΟΥΛΕΜΑΝ | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Ράδιο περιστροφής | 75 mm / 85 mm / 98 mm / 115 mm (με διάμετρο) |
| Όνομα προϊόντος | Ροδάκια πέλματος από πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM / ODM |
| Υλικά τροχιάς | PP |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάνια |