| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος ισοπεδωτικός τροχός 3 ιντσών – Ρυθμιζόμενος τροχός γενικής χρήσης για πάγκο εργασίας |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον |
| Πλάτος τροχού | 75 χλστ |
| Θερμοκρασία | -25 /+85°C |
| Χωρητικότητα φορτίου | 100/300/500 κιλά |
| Ονομασία προϊόντος | Ευθυγράμμιση τροχών με ρυθμιζόμενο ύψος για τραπέζια εργαστηρίων, βιομηχανικά μηχανήματα, έπιπλα γρα |
|---|---|
| Υλικό Τροχού | Πολυουρεθάνιο (PU), νάιλον, καουτσούκ, χυτοσίδηρο |
| Υλικό | ΠΑ6 (πυρήνας), TPR (προετοιμασία), μέταλλο (οικισμός) |
| Διάμετρος οπής μπουλονιού | Φ7mm, Φ9mm, Φ11mm |
| Πλάτος βήματος | 19/24/30/32 χιλ. |
| Όνομα προϊόντος | Ρυθμιζόμενο ύψος με τροχούς με τροχούς |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνιο (PU), νάιλον, καουτσούκ, χυτοσίδηρο |
| Σχέδιο βήματος | Λεπτό, διαμαντένιο, με ράβδους |
| Πλάτος βήματος | 19/24/30/32 χιλ. |
| Υλικό πλάκας | Χάλυβας (Επιψευδαργυρωμένος), Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Ονομασία του προϊόντος | Επικεφαλίδα GD60F |
|---|---|
| Υλικό | ΠΑ6 (πυρήνας), TPR (προετοιμασία), μέταλλο (οικισμός) |
| Πλάτος βήματος | 24 χιλιοστά |
| Ρόδα Diamete | 50 χιλιοστά |
| Μέγεθος της πλάκας | 73*73 ίντσες |
| Όνομα προϊόντος | Ευθυγράμμιση τροχών με ρυθμιζόμενο ύψος για τραπέζια εργαστηρίων, βιομηχανικά μηχανήματα, έπιπλα γρα |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνιο (PU), νάιλον, καουτσούκ, χυτοσίδηρο |
| Σχέδιο βήματος | Λεπτό, διαμαντένιο, με ράβδους |
| Πλάτος βήματος | 19/24/30/32 χιλ. |
| Υλικό πλάκας | Χάλυβας (Επιψευδαργυρωμένος), Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικοί τροχοί ισοπέδωσης |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 24/30/32 χιλιοστά |
| Ρόδα Diamete | 40/50/62/70 χιλ. |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός Οπτικής Ακρίβειας Στάθμισης |
| Μέγεθος πλάκας | 73*73/90*90/95*95 χιλ. |
| Όνομα προϊόντος | διευθετήσιμοι ισοπεδώνοντας τροχίσκοι |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 24/30/32 χιλιοστά |
| Ρόδα Diamete | 40/50/62/70 χιλ. |
| Εφαρμογή | Εξοπλισμός Οπτικής Ακρίβειας Στάθμισης |
| Μέγεθος πλάκας | 73*73/90*90/95*95 χιλ. |
| Όνομα προϊόντος | Ρυθμιζόμενοι περιστρεφόμενοι τροχοί ισοπέδωσης 2 ιντσών – Universal Mobility & Stability Caster |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 2" (50mm), 2,5" (65mm), 3" (75mm) |
| Υλικό | Νάιλον |
| Πλάτος τροχού | 38 χιλ. |
| Θερμοκρασία | -25 /+85°C |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος ισοπεδωτικός τροχός 2 ιντσών Ρυθμιζόμενος γενικός τροχός τροχού για πάγκο εργασίας κ |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον |
| Πλάτος τροχού | 38 χιλ. |
| Θερμοκρασία | -25 /+85°C |
| Χωρητικότητα φορτίου | 250 κιλά |
| Όνομα προϊόντος | Ρυθμιζόμενοι τροχοί ισοπέδωσης Περιστρεφόμενοι τροχοί 360° – Τροχός επίπλων & πάγκου εργασίας |
|---|---|
| Τροχό | νάιλον, χάλυβας |
| Πιστοποίηση | CE |
| Πλάτος πέλματος | 30 χλστ |
| Στυλ | Στροφέας |