| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί βαρέως τύπου 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών με φρένο, ρουλεμάν υψηλού φορτίου |
|---|---|
| υλικό | PU |
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 45 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Όνομα προϊόντος | Πορτοκαλί βιομηχανικοί τροχοί 2″ / 3″ / 4″ / 5″ – Ροδάκια PU μεσαίας αντοχής με περιστρεφόμενες και |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνη |
| Υλικό βραχίονα | Ατσάλι |
| Τύπος τοποθέτησης | Κορυφαίο στήριγμα πλάκας |
| Διάμετρος τροχού | 2″ / 3″ / 4″ / 5″ |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι βιομηχανικοί τροχοί από καουτσούκ 3 ιντσών – βαρέως τύπου και ομαλή κύλιση |
|---|---|
| Φινίρισμα | Ψευδάργυρος |
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Χωρητικότητα φορτίου | 80 κιλά |
| Όνομα προϊόντος | Super Heavy Duty Industrial Caster Wheel – OEM Factory κατασκευασμένο για μέγιστο χειρισμό φορτίου |
|---|---|
| Διάμετρος | 8" |
| Πλάτος τροχού | 50 χλστ |
| Χωρητικότητα φορτίου | 450 κιλά |
| Κέντρα οπών πλάκας | 91.2/77.5*75.5/67 mm |
| Ονομα | Τροχοί τρόλεϊ 3 4 5 ιντσών με διπλό ρουλεμάν ανθεκτικό στη φθορά με βιομηχανικούς τροχούς τροχών με |
|---|---|
| Τύπος | ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗ, Είδη, εργαλεία, τοποθέτηση |
| Διάμετρος τροχού | 3 4 5 ίντσες |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Τροχό | PP |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικοί τροχοί 2 τόννων (2000 kg) Super Heavy Duty Industrial Caster – Υψηλού φορτίου PU/Metal |
|---|---|
| Διάμετρος | 12 ίντσας |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ψευδάργυρος |
| Πλάτος τροχού | 75 χιλιοστά |
| Διάμετρος τροχού | 305 χλστ |
| Ονομα | Τροχοί βαρέων βιομηχανικών τροχών |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Πλάτος βήματος | 37 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Όνομα προϊόντος | Τροχοί γενικής χρήσης βαρέως τύπου υψηλού φορτίου με απορρόφηση κραδασμών |
|---|---|
| Διάμετρος | 5 ίντσες, 6 ίντσες, 8 ίντσες |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ψευδάργυρος |
| Διάμετρος τροχού | 125/150/200 χλστ |
| Τροχόσπιτο | ΚΟΚΚΙΝΟΣ |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχίσκοι |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm |
| Πλάτος βήματος | 37.5 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 50 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 144/164/186/240 mm |
| Μέγεθος πιάτου | 115 × 100 mm |