| قطر چرخ | 50 میلی متر یا 75 میلی متر (≈ 1.5 اینچ تا 3 اینچ) |
|---|---|
| ماده چرخشی | پلی پروپیلن (PP) یا پلاستیک مشابه |
| ظرفیت بار | 50-75 کیلوگرم |
| نوع بلبرینگ | کاستور قابل نصب چرخشی، براکت کاستور ساده |
| رنگ | مشکی |
| نام | کاستورهای صنعتی |
|---|---|
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر |
| عرض آج | 32 میلی متر |
| حامل | بلبرینگ تک توپ |
| ارتفاع بار | 106.5 میلی متر / 130.5 میلی متر / 155 میلی متر |
| نام محصول | کاستورهای صنعتی سنگین 4 اینچی / 5 اینچی / 6 اینچی / 8 اینچی - چرخهای صنعتی با بار بالا |
|---|---|
| اندازه | 4 اینچ (100 میلی متر) / 5 اینچ (125 میلی متر) |
| تایپ کنید | کاستورهای بشقاب |
| مواد | پلی پروپیلن سفید (PPBN) |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| نام محصول | چرخاننده 4 اینچی / 5 اینچی (100 میلی متر / 125 میلی متری) سبک اروپایی با چرخش متوسط سنگین با چرخ ت |
|---|---|
| اندازه | 4 اینچ (100 میلی متر) / 5 اینچ (125 میلی متر) |
| تایپ کنید | کاستورهای بشقاب |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| مواد | لاستیک ترموپلاستیک و پلی پروپیلن |
| نام | کاستورهای مبلمان |
|---|---|
| نوع | کاستورهای بشقاب، کاستورهای ساقه |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
| ضمانت | در دسترس نبودن |
| سبک | سفت و محکم ، چرخان و سفت و سخت ، چرخان با ترمز |
| نام محصول | چرخ گردان 2 اینچی پلی پروپیلن سنگین - چرخ تحرک صنعتی کوچک با استحکام بالا |
|---|---|
| قطر چرخ | 2′′ (50 میلی متر) |
| ماده چرخشی | پلی پروپیلن، |
| عرض آج | 28 میلی متر |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| قطر چرخ | 6 اینچ / 8 اینچ (150 میلی متر / 200 میلی متر) |
|---|---|
| ظرفیت بار | 150 کیلوگرم / 200 کیلوگرم |
| ماده چرخشی | لاستیک |
| ماده اصلی | پلی پروپیلن |
| نوع تحمل | بلبرینگ غلتکی |
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 150 میلی متر |
|---|---|
| عرض آج | 37 میلی متر |
| یاتاقان | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (با قطر) |
| شعاع چرخشی | 75mm / 85mm / 98mm / 115mm (با قطر) |
| نام | دو چرخ چرخ دار با ترمز |
|---|---|
| نام محصول | لاستیک ترموپلاستیک الاستیک (TPR) کاستورهای پزشکی همه پلاستیک |
| قطر چرخ | 75/100/125 میلی متر |
| عرض چرخ | 24/32/32 میلی متر |
| نوع نصب | صفحه/ساقه نخ با ترمز کل |
| نام | چرخ های چرخ دار صنعتی سنگین |
|---|---|
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 150 میلی متر |
| عرض آج | 37 میلی متر |
| حامل | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (با قطر) |