| Średnica koła | 50 mm lub 75 mm (≈ 1,5–3″) |
|---|---|
| Materiał kół | Polipropylen (PP) lub podobny plastik |
| Ładowność | 50–75 kg |
| Typ łożyska | Obrotowe kółko montażowe, zwykły wspornik kółka |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa | Kółka przemysłowe |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Wysokość ładunku | 106,5 mm / 130,5 mm / 155 mm |
| Nazwa produktu | Europejskie kółka przemysłowe o dużej wytrzymałości 4″ / 5″ / 6″ / 8″ – koła do transportu przemysło |
|---|---|
| Rozmiar | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Tworzywo | Biały polipropylen (PPBN) |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa produktu | 4-calowy / 5-calowy (100 mm / 125 mm) krętlik o średniej wytrzymałości w stylu europejskim z kółkiem |
|---|---|
| Rozmiar | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Tworzywo | Kauczuk termoplastyczny i polipropylen |
| Nazwa | Kółka meblowe |
|---|---|
| Typ | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | Nie płynny |
| Styl | Sztywne, obrotowe, obrotowe i sztywne, obrotowe z hamulcem |
| Nazwa produktu | 2-calowe kółko obrotowe z polipropylenu o dużej wytrzymałości – małe, przemysłowe koło o dużej wytrz |
|---|---|
| Średnica koła | 2" (50mm) |
| Materiał kół | polipropylen, |
| Szerokość bieżnika | 28 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Średnica koła | 6″ / 8″ (150 mm / 200 mm) |
|---|---|
| Pojemność ładowania | 150kg / 200kg |
| Materiał kół | Guma |
| Materiał podstawowy | Polipropylen |
| Typ łożyska | Łożysko rolkowe |
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |
| Promień skrętu | 75 mm / 85 mm / 98 mm / 115 mm (o średnicy) |
| nazwisko | Dwa koła z hamulcami |
|---|---|
| Nazwa produktu | Elastyczna guma termoplastyczna (TPR) Wszechprzeplastyczne kółka medyczne |
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
| Szerokość koła | 24/32/32 mm |
| Rodzaj montażu | Płyta/gwintowane łodyg z całkowitym hamulcem |
| Nazwa | Koła silników przemysłowych ciężkich |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |