| Tekerlek çapı | 50 mm veya 75 mm (≈ 1,5″–3″) |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Polipropilen (PP) veya benzeri plastik |
| Yük Kapasitesi | 50–75 kg |
| Rulman Tipi | Döner montajlı teker, düz teker braketi |
| Renk | Siyah |
| İsim | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Taşıma | Tek top yatağı |
| yük yüksekliği | 106.5 mm / 130.5 mm / 155 mm |
| Ürün Adı | Avrupa Stili 4″ / 5″ / 6″ / 8″ Ağır Hizmet Endüstriyel Tekerler – Yüksek Yük Endüstriyel Mobilite Te |
|---|---|
| Boyut | 4" (100 mm) / 5" (125 mm) |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Malzeme | Beyaz Polipropilen (PPBN) |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Ürün Adı | 4 İnç / 5 İnç (100 mm / 125 mm) Avrupa Tarzı Orta Ağır Hizmet Tipi, Frenli Tekeri ile Döner |
|---|---|
| Boyut | 4" (100 mm) / 5" (125 mm) |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Termoplastik kauçuk ve Polipropilen |
| İsim | Mobilya tekerleri |
|---|---|
| Tip | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Stil | Sert, döner, döner ve sert, frenle döner |
| Ürün Adı | 2″ Ağır Hizmet Polipropilen Döner Teker – Yüksek Mukavemetli Küçük Endüstriyel Mobilite Tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 2" (50mm) |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilen, |
| Diş Genişliği | 28mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Tekerlek çapı | 6″ / 8″(150mm / 200mm) |
|---|---|
| Yük kapasitesi | 150kg / 200kg |
| Tekerlek malzemesi | Lastik |
| Çekirdek malzeme | Polipropilen |
| Yatak türü | Silindir yatağı |
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
|---|---|
| Basamak genişliği | 37 mm |
| Yükleme | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Dönme Yarıçapı | 75mm / 85mm / 98mm / 115mm (çapa göre) |
| Adı | Frenli Çift Çark |
|---|---|
| Ürün Adı | Elastik Termoplastik Kauçuk (TPR) All-plastik tıbbi tekerlekler |
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
| Tekerlek Genişliği | 24/32/32 mm |
| Montaj Tipi | Toplam frenli plaka/dişli gövde |
| İsim | Ağır Güçlü Endüstriyel Çark Çarkları |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Basamak genişliği | 37 mm |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |