| Διάμετρος τροχού | 50 mm ή 75 mm (≈ 1,5″–3″) |
|---|---|
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο (PP) ή παρόμοιο πλαστικό |
| Χωρητικότητα φορτίου | 50–75 κιλά |
| Τύπος ρουλεμάν | Περιστρεφόμενος τροχός στήριξης, απλός βραχίονας τροχού |
| χρώμα | Μαύρος |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχίσκοι |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 106.5 mm / 130.5 mm / 155 mm |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικοί τροχοί βαρέως τύπου 4″ / 5″ / 6″ / 8″ – Τροχοί βιομηχανικής κινητικότητας υψηλού φορτίο |
|---|---|
| Μέγεθος | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Υλικό | Λευκό πολυπροπυλένιο (PPBN) |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος περιστρεφόμενος μέσος βαρέως τύπου 4 ιντσών / 5 ιντσών (100 mm / 125 mm) με τροχίσκο |
|---|---|
| Μέγεθος | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Θερμοπλαστικό καουτσούκ και πολυπροπυλένιο |
| Ονομα | τροχίσκοι επίπλων |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Εγγύηση | Δυσεύρετος |
| Στυλ | Σκληρό, περιστρεφόμενο, περιστρεφόμενο και άκαμπτο, περιστρεφόμενο με φρένο |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος τροχός πολυπροπυλενίου 2″ βαρέως τύπου - Μικρός τροχός βιομηχανικής κινητικότητας υψ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 2" (50 mm) |
| Τροχό | πολυπροπυλένιο, |
| Πλάτος πέλματος | 28 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Διάμετρος τροχού | 6″ / 8″ (150mm / 200mm) |
|---|---|
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 150 κιλά / 200 κιλά |
| Τροχό | Καουτσούκ |
| Υλικό πυρήνα | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος εδράνου | Κυλίνδρος |
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 37 χιλ. |
| Κουρέματα | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Ράδιο περιστροφής | 75 mm / 85 mm / 98 mm / 115 mm (με διάμετρο) |
| Ονομασία | Δίδυμοι τροχοφόροι με φρένα |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Ελαστικό θερμοπλαστικό καουτσούκ (TPR) |
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
| πλάτος τροχού | 24/32/32 mm |
| Τύπος στερέωσης | Πλακέτα/στέλφος με νήματα με συνολικό φρένο |
| Ονομα | Τροχοί βαρέων βιομηχανικών τροχών |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Πλάτος βήματος | 37 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |