| Nazwa | Kółko medyczne TPR z trzpieniem gwintowanym – wodoodporne, nylonowe kółko do sprzętu szpitalnego, od |
|---|---|
| Materiał kół | nylon, stal, guma termoplastyczna |
| Trzon | solidny okrągły trzonek |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ mocowania | Obrotowy uchwyt pierścienia trzpienia |
| Nazwa | Koła rycynowe |
|---|---|
| Materiał kół | TRPT TOP + PP Rdzeń |
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Łożysko kulkowe |
| Nazwa | 5-calowe przemysłowe kółko skrętne M12 z podwójnym kołem – koło TPR z rdzeniem PP |
|---|---|
| Średnica koła | 125 mm (dostępne są koła o średnicy 75 mm i 100 mm) |
| Szerokość bieżnika | 25*2 mm |
| Łożysko | Łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 155 mm |
| Nazwa produktu | 5-calowe, obrotowe kółko medyczne z PP w kolorze biało-szarym – koło przystosowane do zastosowań w s |
|---|---|
| Tworzywo | Polipropylen (pp) |
| Rozmiar | 5″ (≈ 125 mm) |
| Typ | Obracać |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |