| Nazwa produktu | Regulowane kółka poziomujące Koła obrotowe 360° – kółka do mebli i stołów warsztatowych |
|---|---|
| Materiał kół | nylon, stal |
| Orzecznictwo | CE |
| Szerokość bieżnika | 30 mm |
| Styl | Obracać |
| Nazwa produktu | 3-calowe obrotowe kółko poziomujące – regulowane, uniwersalne kółko do stołu warsztatowego i sprzętu |
|---|---|
| Tworzywo | Nylon |
| Szerokość koła | 75 mm |
| Temperatura | -25 /+85°C |
| Ładowność | 100/300/500 kg |
| Nazwa produktu | GD150F (typ mocowania płyty) |
|---|---|
| Regulowana wysokość | 120+12mm |
| Szerokość koła | 56 mm (dodatkowe całe stabilność) |
| Średnica osi | 3,5 CALI |
| Rozstaw otworów | 70*70mm |
| Nazwa produktu | 2-calowe, obrotowe kółka z możliwością poziomowania – uniwersalne kółka zapewniające mobilność i sta |
|---|---|
| Średnica koła | 2" (50 mm), 2,5" (65 mm), 3" (75 mm) |
| Tworzywo | Nylon |
| Szerokość koła | 38 mm |
| Temperatura | -25 /+85°C |
| Nazwa produktu | 2-calowe obrotowe kółko poziomujące Regulowane uniwersalne kółko do stołów warsztatowych i urządzeń |
|---|---|
| Tworzywo | Nylon |
| Szerokość koła | 38 mm |
| Temperatura | -25 /+85°C |
| Ładowność | 250 kg |
| Nazwa produktu | Chowane kółka poziomujące z regulacją wysokości. Nylonowe kółko obrotowe stołu warsztatowego z stopk |
|---|---|
| Tworzywo | Polipropylen |
| Gwarancja | Brak gwarancji |
| Ładowność | 65-110 kg |
| Średnica koła | 50 mm |
| Product Name | GD40/60/80/100 Caster Wheel |
|---|---|
| Tread Width | 19/24/30/32mm |
| Wheel Diamete | 40/50/62/70mm |
| Application | Food & Beverage, Retail, Restaurants, Machinery |
| Plate Size | 73*73 inches |
| Nazwa produktu | Wyrównanie koła kółek o regulowanej wysokości dla tabel warsztatowych, maszyn przemysłowych, mebli b |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan (PU), nylon, guma, żeliwa |
| Wzór bieżnika | Gładki, diamentowy groove, żebrowany |
| Szerokość bieżnika | 19/24/30/32 mm |
| Materiał talerzy | Stalowa (splatana cynkiem), stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Wyrównanie koła kółek regulowana wysokość |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan (PU), nylon, guma, żeliwa |
| Wzór bieżnika | Gładki, diamentowy groove, żebrowany |
| Szerokość bieżnika | 19/24/30/32 mm |
| Materiał talerzy | Stalowa (splatana cynkiem), stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Wyrównanie koła kółek o regulowanej wysokości dla tabel warsztatowych, maszyn przemysłowych, mebli b |
|---|---|
| materiał koła | Poliuretan (PU), nylon, guma, żeliwa |
| Tworzywo | PA6 (rdzeń), TPR (bieżnik), metal (obudowa) |
| Średnica otworu na śrubę | Φ7mm, φ9mm, φ11mm |
| Szerokość bieżnika | 19/24/30/32 mm |