| Nazwa | Kółka przemysłowe PP/TPR 3/4/5/6/8 cali |
|---|---|
| Średnica koła | 3″ / 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Materiał kół | Polipropylen (PP) / Guma termoplastyczna (TPR) |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Ładowność | 50–180 kg |
| Nazwa | Lekkie przemysłowe kółka TPR – płynna i cicha mobilność mebli i sprzętu |
|---|---|
| Typ | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | Nie płynny |
| Styl | Uniwersalny obrót o 360° |
| Nazwa | Szare 2/3/4-calowe ciche kółka TPR Obrotowe kółka blokujące górną płytę do wózka supermarketowego |
|---|---|
| Średnica koła | 50 mm / 75 mm / 100 mm |
| Szerokość bieżnika | 18/25 mm |
| Łożysko | Zwykły |
| Wysokość ładunku | 69 mm / 100 mm / 125 mm |
| Nazwa | 4-5-calowe koło samonastawne TPR o średniej wytrzymałości, pojedyncze łożysko kulkowe, nośność 100 k |
|---|---|
| Łożysko | Pojedyncze łożysko kulkowe z osłonami gwintu |
| Typ | Łodyga/płyta (hamulec/obrotowy/stały) |
| Materiał kół | Polipropylencja |
| Średnica koła | 4/5 cala |
| Nazwa | Koła kołowe TPR |
|---|---|
| Nazwa produktu | Elastyczna guma termoplastyczna (TPR) Wszechprzeplastyczne kółka medyczne |
| Średnica koła | 100 mm/125 mm |
| Szerokość koła | 32 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Tworzywo | Polipropylen, guma termoplastyczna |
| Gwarancja | nie płynny |
| Średnica koła | 6 "(150 mm) |
| Nazwa | Przemysłowe wysokiej elastyczności TPR Caster Wheel |
|---|---|
| Materiał kół | Wysoka elastyczność TPR |
| Rozmiar wątku | M12 × 30 mm |
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 |
| Szerokość bieżnika | 25 mm / 30 mm / 37 mm / 40 mm / 50 mm |
| Tworzywo | Guma termoplastyczna |
|---|---|
| Numer modelu | SY-12 |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe kółko TPR ze stali nierdzewnej 304 w kolorze czarnym |
| Średnica koła | 4'' 5'' 6'' 8'' |
| Nazwa | Koła rycynowe |
|---|---|
| Materiał kół | TRPT TOP + PP Rdzeń |
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Łożysko kulkowe |
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar talerza | 65 × 94 mm |
| Rozstaw otworów | 45 × 78 mm / 45 × 71 mm |