| nazwisko | Czerwone kółki rycynowe |
|---|---|
| Rodzaj | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Rozmiar koła | 25/30/40/50/65/75 mm |
| Szerokość bieżnika | 13/13/17/21/27/27 mm |
| Wysokość ładunku | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Nazwa | 3-calowe, przezroczyste, czarne kółka do krzeseł biurowych z PU o średnicy 75 mm – płynnie działając |
|---|---|
| Redukcja hałasu | Ciche/bez hałaśliwych |
| Całkowita wysokość | 93 |
| Ładowność | 35 kg |
| Tworzywo | Poliuretan |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Tworzywo | nylon, stal |
| Gwarancja | nie płynny |
| Średnica koła | 2,5 "(65 mm) |
| Nazwa | Koła obrotowe z kołami |
|---|---|
| Nazwa produktu | 5-calowe gwintowane obrotowe koło pułkownika |
| Średnica koła | 125 mm |
| Szerokość koła | 32 mm |
| Łożysko | Łożysko głębokorowkowe |
| Nazwa | Gwintowane koła kółka łodygi |
|---|---|
| Typ | Meble Caster (podwójne koło) |
| Instalacja | Łodyga chwytania (11 × 22 mm) |
| Hamulec | Zintegrowane całkowitą (koło + obrotowe) |
| Materiał kół | TPR + nylon |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Tworzywo | PU/PVC |
| Styl projektowania | Współczesny |
| Nazwa produktu | 3 -calowe wytrzymałe meble PU przezroczyste kółki custer |
| Nazwa | 2-calowe lekkie kółka z PU w kolorze bordowym – mobilność w przemyśle i meblach |
|---|---|
| Łożysko | Zwykłe łożysko |
| Tworzywo | Poliuretan (PU) |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| łatwa instalacja | Prosty proces montażu do szybkiej konfiguracji i wymiany |
| Nazwa | 2-calowe, przezroczyste, kryształowe kółka z PCV z hamulcem – chromowane kółka do mebli z uchwytem |
|---|---|
| Typ | KÓŁKA DO MEBLI |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Ładowność | 30 kg |
| Rozmiar talerza | 42*42mm |
| Nazwa | 2/3-calowe lekkie, łatwe w montażu obrotowe kółka – meble ogrodowe i uniwersalne kółka |
|---|---|
| Typ | KÓŁKA DO MEBLI |
| Szerokość bieżnika | 25 mm |
| Kolor | Czarne koło |
| Łożysko | łożysko kulkowe (stal łożyskowa) |
| Nazwa | 3 cali gumowe koła |
|---|---|
| Typ | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | Nie płynny |
| Styl | Sztywne, obrotowe, obrotowe i sztywne, obrotowe z hamulcem |