| Nazwa produktu | 3-calowe obrotowe kółko poziomujące – regulowane, uniwersalne kółko do stołu warsztatowego i sprzętu |
|---|---|
| Tworzywo | Nylon |
| Szerokość koła | 75 mm |
| Temperatura | -25 /+85°C |
| Ładowność | 100/300/500 kg |
| Nazwa produktu | Wyrównanie koła kółek o regulowanej wysokości dla tabel warsztatowych, maszyn przemysłowych, mebli b |
|---|---|
| materiał koła | Poliuretan (PU), nylon, guma, żeliwa |
| Tworzywo | PA6 (rdzeń), TPR (bieżnik), metal (obudowa) |
| Średnica otworu na śrubę | Φ7mm, φ9mm, φ11mm |
| Szerokość bieżnika | 19/24/30/32 mm |
| Nazwa produktu | Wyrównanie koła kółek regulowana wysokość |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan (PU), nylon, guma, żeliwa |
| Wzór bieżnika | Gładki, diamentowy groove, żebrowany |
| Szerokość bieżnika | 19/24/30/32 mm |
| Materiał talerzy | Stalowa (splatana cynkiem), stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | GD60F Koło personelu |
|---|---|
| Materiał | PA6 (rdzeń), TPR (bieżnik), metal (obudowa) |
| Szerokość bieżnika | 24 mm |
| Średnica koła | 50 mm |
| Rozmiar płyty | 73*73 cale |
| Nazwa produktu | Wyrównanie koła kółek o regulowanej wysokości dla tabel warsztatowych, maszyn przemysłowych, mebli b |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan (PU), nylon, guma, żeliwa |
| Wzór bieżnika | Gładki, diamentowy groove, żebrowany |
| Szerokość bieżnika | 19/24/30/32 mm |
| Materiał talerzy | Stalowa (splatana cynkiem), stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Koła kółek przemysłowych |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 24/30/32 mm |
| Średnica koła | 40/50/62/70 mm |
| Aplikacja | Precyzyjne wyrównanie sprzętu optycznego |
| Rozmiar płyty | 73*73/90*90/95*95 mm |
| Nazwa produktu | Regulowane kółka poziomujące |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 24/30/32 mm |
| Średnica koła | 40/50/62/70 mm |
| Aplikacja | Precyzyjne wyrównanie sprzętu optycznego |
| Rozmiar płyty | 73*73/90*90/95*95 mm |
| Nazwa produktu | 2-calowe, obrotowe kółka z możliwością poziomowania – uniwersalne kółka zapewniające mobilność i sta |
|---|---|
| Średnica koła | 2" (50 mm), 2,5" (65 mm), 3" (75 mm) |
| Tworzywo | Nylon |
| Szerokość koła | 38 mm |
| Temperatura | -25 /+85°C |
| Nazwa produktu | 2-calowe obrotowe kółko poziomujące Regulowane uniwersalne kółko do stołów warsztatowych i urządzeń |
|---|---|
| Tworzywo | Nylon |
| Szerokość koła | 38 mm |
| Temperatura | -25 /+85°C |
| Ładowność | 250 kg |
| Nazwa produktu | Regulowane kółka poziomujące Koła obrotowe 360° – kółka do mebli i stołów warsztatowych |
|---|---|
| Materiał kół | nylon, stal |
| Orzecznictwo | CE |
| Szerokość bieżnika | 30 mm |
| Styl | Obracać |