| Nazwa | Przemysłowe koło z polipropylenu |
|---|---|
| Materiał kół | Polipropylen |
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 160 |
| Szerokość bieżnika | 25 mm / 30 mm / 37 mm / 40 mm / 50 mm |
| Wysokość ładunku | 95 mm / 125 mm / 153 mm / 195 mm / 240 mm |
| nazwisko | Ciężkie kocioły |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 144/164/186/240 mm |
| Nazwa | Kółka meblowe |
|---|---|
| Typ | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | nie płynny |
| Styl | Sztywne, obrotowe, obrotowe i sztywne, obrotowe z hamulcem |
| Nazwa | Koło obrotowe z polipropylenu 3–5 cali z podwójnym łożyskiem kulkowym do wózków i urządzeń przemysło |
|---|---|
| Średnica koła | 3/4/5 cali |
| Łożysko | Łożysko kulkowe |
| Typ | OBROTOWE, Hareware, narzędzia, montaż |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Nazwa produktu | 4/5/6/8-calowe, wytrzymałe, przemysłowe kółka samonastawne z PP – trwałe rozwiązanie mobilne z polip |
|---|---|
| Rozmiar koła | 4''5''6''8'' |
| Materiał kół | Polipropylen (PP) |
| Ładowność | 260kg / 320kg / 380kg / 460kg |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa produktu | Niska cena Konfigurowalny styl europejski Czarne kółka obrotowe z polipropylenu 2″ i 3″ – koła o udź |
|---|---|
| Średnica koła | 2″ (50 mm) / 3″ (75 mm) |
| Materiał kół | Polipropylen |
| Wsparcie dostosowywania | OEM/ODM |
| Wspornik / Obudowa | Obrotowy wspornik ze stali ocynkowanej |
| Typ | Kółka do talerzy |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Numer modelu | Airport PP/TPR Caster |
| Styl | Obrotowe i sztywne |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| nazwisko | Kółka przemysłowe |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| ŁOŻYSKO | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |
| Promień skrętu | 75 mm / 85 mm / 98 mm / 115 mm (o średnicy) |
| Nazwa produktu | Kółka bieżnika z polipropylenu |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Indywidualne wsparcie | OEM / ODM |
| Materiały bieżnika | PP |
| Łożysko | Łożysko podwójne |