| İsim | Dişli Kök TPR Tıbbi Teker Tekerleği – Suya Dayanıklı Pas Önleyici Naylon Hastane Ekipman Tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | naylon, Çelik, Termoplastik Kauçuk |
| Kök | sağlam yuvarlak kök |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Montaj Tipi | Kavrama Halkası Kök Döner |
| İsim | Tıbbi Castor Tekerlekleri |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | TPR sırtı + pp çekirdeği |
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman tipi | Bilyalı Rulman |
| İsim | 5 İnç Endüstriyel M12 Vidalı Çift Tekerlekli Teker – PP Çekirdekli TPR Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 125mm (75mm ve 100mm çaplı tekerlekler mevcuttur) |
| Diş Genişliği | 25*2 mm |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 155 mm |
| Ürün Adı | 5″ Beyaz ve Gri PP Döner Medikal Tekerlek – Hastane Sınıfı Zemin Dostu Tekerlek |
|---|---|
| Malzeme | Polipropilen (PP) |
| Boyut | 5″ (≈ 125 mm) |
| Tip | Döner |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |