| Nazwa | 4/5/6/8-calowe kółka przemysłowe o dużej wytrzymałości z hamulcem, łożysko o dużym obciążeniu |
|---|---|
| Tworzywo | PU |
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Szerokość bieżnika | 45 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa produktu | Kółka przemysłowe 2″ / 3″ / 4″ / 5″ Pomarańczowe kółka przemysłowe – kółka z PU o średniej wytrzymał |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan |
| Materiał wspornika | Stal |
| Typ mocowania | Mocowanie górnej płyty |
| Średnica koła | 2″ / 3″ / 4″ / 5″ |
| Nazwa | 3-calowe obrotowe gumowe kółka przemysłowe – wytrzymałe i płynne toczenie |
|---|---|
| Skończyć | Cynk plany |
| Typ | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Ładowność | 80kg |
| Nazwa produktu | Przemysłowe kółko samonastawne o bardzo dużej wytrzymałości – zbudowane fabrycznie w celu zapewnieni |
|---|---|
| Średnica | 8" |
| Szerokość koła | 50 mm |
| Ładowność | 450 kg |
| Centra otworów płytowych | 91,2/77,5*75,5/67 mm |
| Nazwa | 3 4 5-calowe, odporne na zużycie podwójne łożyska kulkowe Kółka do wózków z obrotową płytą hamulca K |
|---|---|
| Typ | OBROTOWE, Hareware, narzędzia, montaż |
| Średnica koła | 3 4 5 cali |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Materiał kół | PP |
| Nazwa produktu | Przemysłowe kółka samonastawne o udźwigu 2 ton (2000 kg) o dużej wytrzymałości — mobilność PU/metalu |
|---|---|
| Średnica | 12 cali |
| Obróbka powierzchni | Cynk plany |
| Szerokość koła | 75mm |
| Średnica koła | 305mm |
| Nazwa | Koła silników przemysłowych ciężkich |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe, amortyzujące uniwersalne kółka o dużej nośności |
|---|---|
| Średnica | 5 cali, 6 cali, 8 cali |
| Obróbka powierzchniowa | Cynk plany |
| Średnica koła | 125/150/200 mm |
| Kolor koła | CZERWONY |
| Nazwa | Kółka przemysłowe |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm |
| Szerokość bieżnika | 37,5 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 144/164/186/240 mm |
| Rozmiar talerza | 115 × 100 mm |