| nazwisko | Koła z stali nierdzewnej |
|---|---|
| Średnica koła | 100 /125 /150 /200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar płyty | 100 × 110 mm |
| Średnica koła | 2 cale (50 mm) |
|---|---|
| Pojemność ładowania | 150 kg |
| Materiał kół | Zmodyfikowany PP + PO (polipropylen) |
| Typ łożyska | Podwójne łożyska kulkowe |
| Typ montażu | Trzpień gwintowany M12*25mm |
| Nazwa produktu | Japońskie kółka obrotowe o dużej wytrzymałości Podwójne łożysko kulkowe o dużej nośności 4-calowe gu |
|---|---|
| Średnica | 4 cale, 5 cali, 6 cali, 8 cali |
| Obróbka powierzchniowa | Cynk plany |
| Średnica koła | 100/130/150/200 mm |
| Kolor koła | Czarny |
| Nazwa | Przemysłowe kółka samonastawne o średniej wytrzymałości 100 mm – gładko toczące się kółka z gumy ter |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm |
| Szerokość bieżnika | 37,5 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 139 mm / 170 mm |
| Średnica koła | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
|---|---|
| Materiał kół | Hi-tech performa TPR, guma |
| Nazwa produktu | Koła z stali nierdzewnej |
| Ładowność | 150kg-300kg |
| Łożysko | podwójne łożysko kulkowe ze stali nierdzewnej |
| Nazwa produktu | Koła samonastawne Antirust TPR Industrial ze stali nierdzewnej 304 o dużej wytrzymałości – trwałe, o |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
| Szerokość koła | 50mm |
| Materiał kół | Hi-tech performa TPR, guma |
| Ładowność | 150kg-300kg |
| Nazwa produktu | Ciężkoodpowiedzialny kołowiec poliuretanowy z aluminium PU i 304 stali nierdzewnej |
|---|---|
| Tworzywo | Odlew poliuretanowy, stal nierdzewna 304 |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 4"/5"/6"/8" |
| Łożysko | Podwójne łożyska kulkowe |
| Nazwa | 4/5/6/8-calowe kółka przemysłowe o dużej wytrzymałości z hamulcem, łożysko o dużym obciążeniu |
|---|---|
| Tworzywo | PU |
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm / 150 mm / 200 mm |
| Szerokość bieżnika | 45 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | 4-calowe koła z żeliwnym rdzeniem PU o dużej wytrzymałości – rozwiązanie w zakresie mobilności przem |
|---|---|
| Średnica koła | 4″ / ~100 mm |
| Materiał kół | Poliuretan (PU) na żeliwie |
| Rdzeń koła | Lane żelazo |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Nazwa | 2-calowe, lekkie, obrotowe kółka z żeliwa – małe, wytrzymałe koła do wózków |
|---|---|
| Materiał kół | Stal, guma termoplastyczna |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Skończyć | Ocynkowana |
| Obowiązujące środowisko | Zastosowanie przemysłowe |