| İsim | Tıbbi Cihaz Çubuğu |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125 mm |
| Tekerlek genişliği | 32 mm |
| Taşıma | Tek top yatağı |
| Montaj Tipi | Toplam Frenli Dişli Kök, cıvata deliği, üst plaka... |
| Tip | Döner |
|---|---|
| Caster fren tipi | toplam kilit freni |
| Özelleştirilmiş Destek | Oem |
| Tekerlek malzemesi | Naylon+TPR+PP |
| Kullanım | Tıbbi Ekipman, Tıbbi Araba |
| İsim | Yüksek Kaliteli TPR Çift Bilyalı Rulmanlı Katı Kök Tıbbi Teker – Döner Hastane Yatağı Tekeri Tekerle |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 125 mm |
| Tekerlek genişliği | 32 mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Montaj Tipi | Toplam frenli plaka/dişli gövde |
| İsim | Mobilya tekerlekleri tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 50mm / 75mm |
| Basamak genişliği | 25 mm |
| Dönme Yarıçapı | 51/55/71/73 mm (tekerlek boyutuna göre) |
| Plaka Boyutu | 60.3 × 32 mm / 92 × 63.5 mm |
| Ürün adı | Japon Ağır Hizmet Tekeri Döner Plaka Çift Bilyalı Rulman Yüksek Yük Kapasitesi 4 İnç Kauçuk Tekeri T |
|---|---|
| Çap | 4 inç, 5 inç, 6 inç, 8 inç |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek çapı | 100/130/150/200mm |
| Tekerlek rengi | Siyah |
| İsim | Avrupa Tarzı 3″ (75 mm) Şeffaf PU Döner Tekerlekler – Pürüzsüz ve Zemin Dostu Hareketlilik Tekerlekl |
|---|---|
| Malzeme | Şeffaf Poliüretan (PU) |
| Yük Kapasitesi | 60 kg |
| Tip | Döner/sabit |
| Gürültü Azaltma | Sessiz/Gürültü |
| Ürün adı | Ekstra Ağır Hizmet Tipi 12 İnç Tekerlekler Darbeye Dayanıklı Yüksek Yük Kapasitesi |
|---|---|
| Çap | 12 inç |
| Yüzey tedavisi | Çinko kaplama |
| Tekerlek çapı | 305mm |
| Tekerlek rengi | Turuncu |
| Ürün adı | Atölye tabloları, endüstriyel makineler, ofis mobilyaları ve laboratuvar bankları için ayarlanabilir |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan (PU), Naylon, Kauçuk, Dökme Demir |
| Sırt deseni | Pürüzsüz, elmas oluk, nervürlü |
| Basamak genişliği | 19/24/30/32mm |
| Plaka malzemesi | Çelik (çinko kaplama), paslanmaz çelik |
| Ürün adı | Atölye tabloları, endüstriyel makineler, ofis mobilyaları ve laboratuvar bankları için ayarlanabilir |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan (PU), Naylon, Kauçuk, Dökme Demir |
| Malzeme | PA6 (çekirdek), TPR (sırt), metal (gövde) |
| Cıvata Deliği Çapı | Φ7mm, φ9mm, φ11mm |
| Basamak genişliği | 19/24/30/32mm |
| Ürün adı | Tesviye tekerlekleri ayarlanabilir yükseklik |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan (PU), Naylon, Kauçuk, Dökme Demir |
| Sırt deseni | Pürüzsüz, elmas oluk, nervürlü |
| Basamak genişliği | 19/24/30/32mm |
| Plaka malzemesi | Çelik (çinko kaplama), paslanmaz çelik |