| Nazwa produktu | Kółka AGV z rdzeniem ze stopu aluminium i kółkiem z TPU – 55/65/75 mm Podwójne łożyska kulkowe Przem |
|---|---|
| Rozmiar | Ř55 mm / Ř65 mm / Ř75 mm |
| Materiał rdzenia | Stop aluminium |
| Materiał bieżnika | TPU (termoplastyczna poliuretan) |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | 3-calowe kółka z PCV lub PU do mebli przemysłowych i wózków |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Łożysko | Łożysko kulkowe |
| Materiał kół | PVC (polichlorek winylu) |
| Nazwa | 4-calowe koła z żeliwnym rdzeniem PU o dużej wytrzymałości – rozwiązanie w zakresie mobilności przem |
|---|---|
| Średnica koła | 4″ / ~100 mm |
| Materiał kół | Poliuretan (PU) na żeliwie |
| Rdzeń koła | Lane żelazo |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Nazwa | Kółka obrotowe z poliuretanu o średnicy 4/5/6 cali i średniej wytrzymałości z bocznym hamulcem – 120 |
|---|---|
| Tworzywo | Poliuretan |
| Łożysko | Łożysko kulkowe |
| Funkcja | Trwała, wysoka pojemność obciążenia |
| Średnica koła | 4/5/6 cala |
| Nazwa | 5-calowe, żółte, przezroczyste kółko obrotowe z PU – uniwersalne kółko do wózka z poliuretanu 125 × |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan, stal |
| Średnica koła | 75/100/125MM |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Styl | Obracać |
| Nazwa | Kółka obrotowe o średniej wytrzymałości 3/4/5 cali z podwójnym łożyskiem kulkowym – plastikowe, uniw |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Materiał kół | Stal, PCV, PCV |
| Rozmiar talerza | 92×65 mm |
| Rozstaw otworów | 75,5 x 44,5 mm |
| Nazwa | 2-calowe, lekkie, obrotowe kółka z żeliwa – małe, wytrzymałe koła do wózków |
|---|---|
| Materiał kół | Stal, guma termoplastyczna |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Skończyć | Ocynkowana |
| Obowiązujące środowisko | Zastosowanie przemysłowe |
| Nazwa produktu | 3-calowe obrotowe kółko poziomujące – regulowane, uniwersalne kółko do stołu warsztatowego i sprzętu |
|---|---|
| Tworzywo | Nylon |
| Szerokość koła | 75 mm |
| Temperatura | -25 /+85°C |
| Ładowność | 100/300/500 kg |
| Nazwa produktu | Przemysłowe gumowe koło pułkownika |
|---|---|
| Rodzaj | Kółka do talerzy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Styl | Obracać |
| Wsparcie dostosowane | OEM, ODM |
| nazwisko | Różce z bliźniakami |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Szerokość bieżnika | 25*2 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedynczej kuli |
| Wysokość ładunku | 110 mm (75 mm), 129 mm (100 mm), 155 mm (125 mm) |